Bugun...
BAŞKAN PALANCIOĞLU, AB TÜRKİYE DAİMİ TEMSİLCİSİ İLE GÖRÜŞTÜ
Tarih: 19-06-2019 10:09:00 + -BAŞKAN PALANCIOĞLU, AB TÜRKİYE DAİMİ TEMSİLCİSİ İLE GÖRÜŞTÜ

   Avrupa Birliği Bölgeler Komitesi’nin Türkiye Çalışma Grubu ve Genişleme toplantısına katılmak üzere Belçika’nın Başkenti Brüksel olan Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Türkiye Cumhuriyeti Daimi Temsilcisi Büyükelçi Mehmet Kemal Bozay ile görüşerek Melikgazi ilçesi hakkında bilgiler verdi.
   Genç İşsizlikle Mücadele Stratejileri ve Yerel Yönetimlerin Dâhiliyeli konusunda AB Meclisine tebliğ sunacak olan Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, nezaket amacıyla yapılan ziyarette Büyükelçi Mehmet Kemal Bozay’a Melikgazi ilçesi ile Belediye yatırımları hakkında çeşitli bilgiler verdi.
   Brüksel de Avrupa Birliği’nin, Bölgeler Komitesi toplantısının iki gün süreceğini ifade eden Başkan Mustafa Palancıoğlu, Avrupa Birliği Türkiye Çalışma Gurubu toplantısına Türkiye’den 4 farklı partiden 7 Belediye Başkanının davet edildiğini kaydetti.
   AB Türkiye Cumhuriyeti Daimi Temsilcisi Büyükelçi Mehmet Kemal Bozay’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Kayserililere selamlarını yolladı.
   Haber Merkezi

 

 
Bu haber 169 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KURUM HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR