Bugun...
BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR ÖĞRENCİLERLE AĞAÇ DİKTİ
Tarih: 11-10-2017 10:45:00 Güncelleme: 11-10-2017 11:04:00 + -BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR ÖĞRENCİLERLE AĞAÇ DİKTİ

   Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, ağaç dikim sezonuyla birlikte daha yeşil Kocasinan için Kocasinan Mahallesi’nde öğrencilerle birlikte ağaç dikti.
   Etkinlikte konuşma yapan Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, daha yeşil Kocasinan için bu yıl hedeflerinin 100 bin fidan olduğunu vurgulayarak, “Hava koşulları nedeniyle yazın ağaç dikilmediği için bahar mevsiminde başlattığımız ağaç dikimini, sezonun açılmasıyla yine devam ettiriyoruz. Amacımız Kocasinan’ı daha güzel ve daha yeşil bir hale getirmektir” diye konuştu.
   Başkan Çolakbayrakdar, daha çevreci ve daha yeşil bir Kocasinan için çalışmaları artırarak devam edeceklerini belirterek sözlerini noktaladı.
   Hasbekli Hafız Mümin Akan Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Yusuf Özkaya ise Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar’a teşekkür ederek, “2017-2018 eğitim-öğretim yılında yeni açılan okulumuzda toplam 450 öğrenci bulunmaktadır. Okulumuza katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum” dedi.
   Daha yeşil Kocasinan için ağaçlandırma çalışmasına katkı sağlayan iş adamı Erkut Korkmaz da sosyal sorumluluk faaliyetlerine herkesin destek vermesi gerektiğine dikkat çekerek, ülkemiz için belirli zamanlarda ağaçlandırma çalışmaları yürüttüklerini ifade etti.    
    Haber MerkeziHABER VİDEOSU

Bu haber 204 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KURUM HABERLERİ