Bugun...

BAŞKAN ÇELİK VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ
Tarih: 20-06-2018 10:29:00 + -BAŞKAN ÇELİK VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ

            “YÜZYILIN SEÇİMİ YAPILACAK”

   Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Eskişehir Bağları Osmanlı Mahallesi’nde yapılan toplantıya katılarak 24 Haziran seçimlerini değerlendirdi. Başkan Çelik 24 Haziran seçimlerinin yüzyılın seçimi olduğunu belirterek, yasama ve yürütmede uyumun önemini vurguladı. Başkan Çelik, daha sonra AKP milletvekili ve milletvekili adayı Taner Yıldız ile birlikte Kayseri Park Alışveriş Merkezi’ndeki bir kafede gençlerle bir araya geldi.
   Eskişehir Bağları Osmanlı Mahallesi’nde yapılan toplantıya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’in yanı sıra AKP milletvekili ve milletvekili adayları Taner Yıldız, İsmail Tamer, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ve vatandaşlar katıldı.
   Toplantıda yaptığı konuşmada katılımcıların geçmiş Ramazan Bayramını tebrik ederek sözlerine başlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, 24 Haziran seçimlerini yüzyılın seçimi olarak nitelendirdi. Bu seçimlerde halkın ilk kez bir taraftan kendi Cumhurbaşkanını ve hükümet bir taraftan da meclisi seçeceğini ifade eden Başkan Çelik, yasama ve yürütme arasındaki uyuma vurgu yaptı. Kayseri’deki uyum kültürü ve bu kültürün sağladığı avantajları sürekli vurguladığını ifade eden Başkan Çelik, “Yerelde uyum içinde çalışıyoruz. Konu şehrimiz olunca herkes Kayseri ortak paydasında buluşuyor. Bu da bereketi beraberinde getiriyor. 24 Haziran seçimlerinde de Cumhurbaşkanı ve mecliste uyumu sağlayıp bereketi Ankara’ya yansıtmamız gerekiyor” dedi.
   Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Osmanlı Mahallesi’ndeki toplantının ardından AKP milletvekili ve milletvekili adayı Taner Yıldız ve AK Parti İl Başkanı Fatih Hasyüncü ile birlikte Kayseri Park Alışveriş Merkezi’ndeki kafede gençlerle bir araya gelerek sohbet etti.
   Gençlerle sohbet gerçekleştiren Taner Yıldız ve Mustafa Çelik, Türkiye gündemi ve Kayseri’ye ilişkin soruları cevaplandırdı.  
   Haber Merkezi
Bu haber 326 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KURUM HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR