Bugun...
BAŞKAN ÇELİK, SARIZ’DA ASFALT ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ
Tarih: 05-11-2018 10:49:00 Güncelleme: 05-11-2018 11:30:00 + -BAŞKAN ÇELİK, SARIZ’DA ASFALT ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

“SİYASİ AYRIM YAPMIYORUZ”

    Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik Sarız’daydı. Başkan Çelik, ilçe merkezindeki sokak ve caddelerin asfaltlanması çalışmalarını takip etti.
   Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, ilçe merkezindeki sokak ve caddelerin asfaltlanması çalışmalarını takip etti. Yapılan yatırımlarla ilgili konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Çelik, Büyükşehir Belediyesi’nin 16 ilçede ve 750 mahallede adım atmadık yer bırakmadığını söyledi. Kent merkezindeki hizmet neyse aynısını 16 ilçeye götürdüklerini vurgulayan Başkan Çelik, “Sarız merkezine 6 bin tondan fazla asfalt döküyoruz. İki gün içinde asfaltlama çalışmalarını bitireceğiz ve Pınarbaşı ilçemize geçeceğiz” dedi. Yatırım ve hizmetleri yaparken, hangi belediyenin hizmet sahasında olduğuna bakmadıklarını ifade eden Başkan Mustafa Çelik, “Siyasi parti ayrımı gözetmeksizin bu hizmeti yapıyoruz. Biz partilere değil halka hizmet ediyoruz. 1 saat önce Yeni Sanayi’de esnaflarla birlikteydik, şimdi Sarız’dayız. 1 ay önce yine Sarız’daydık. Sizlerin sıcak ilgisiyle karşılanmak bizleri mutlu ediyor. Rabbim hayırlı hizmet ömrü verdiği müddetçe hizmet etmeye devam edeceğiz” diye konuştu. AK Parti Sarız İlçe Başkanı Hulusi Kara de 1946 yılında ilçe olan Sarız’a Büyükşehir Belediyesi sayesinde ilk kez bu kadar güzel hizmetin geldiğini belirtti. Kara, “Mustafa Çelik Başkanımın ne zaman yanına gittiysek bizi bir kez dahi geri çevirmedi. İşi gücü rast gelsin” şeklinde konuştu.
   Büyükşehir Belediye Başkanı Çelik, Sarız’da esnafları da ziyaret etti.
   Başkan Mustafa Çelik, Sarız programında Sarız Belediyesi’ni de ziyaret ederek İlçe Belediye Başkanı Ömer Faruk Eroğlu ile bir süre görüştü. Sarız Belediye Başkanı Eroğlu, Başkan Çelik’e ziyareti nedeniyle teşekkür etti.
   Gösterilen sıcak ilgi ve muhabbetin her şeye değdiğini ifade eden Başkan Çelik, “İlçeler ve şehir merkezi arasındaki farklılığı gidermemiz gerekiyordu. Bütünşehir Yasası ile birlikte elimizi ilçelerin üstünden hiç çekmedik. Tüm ilçelerin alt ve üst yapı ihtiyaçlarını gidermek için çalıştık, çalışıyoruz” diye konuştu. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Sarız’da Kadın ve Gençlik Merkezi’ni de ziyaret etti. Kadın ve Gençlik Merkezi’ndeki atölyeleri gezerek kursiyerlerle sohbet eden Başkan Çelik, kursiyerlerden teşekkür aldı.
   Kurum Haber

 HABER VİDEOSU

Bu haber 205 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KURUM HABERLERİ