Bugun...
BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ STK’LARA ÇALIŞMALARINI ANLATTI
Tarih: 12-02-2018 10:57:00 Güncelleme: 12-02-2018 11:26:00 + -BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ STK’LARA ÇALIŞMALARINI ANLATTI

   Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, ilde faaliyet gösteren STK’lara 2017 yılı faaliyetleri ve 2018 yılı hedefleri ile ilgili bilgi verdi.
   Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Belediyesinin gerçekleştirmiş olduğu yatırım ve hizmetler ile Kayseri kültür, sanat, sosyal ve sportif etkinliklerin ufkunu açtığını ve yatırımlarına katkı sağlayarak bir bakıma yön verdiğini söyledi. Büyük ölçekli ve çok amaçlı yatırımlar ile toplumda birlik ve beraberliği vesile olduklarını, sosyal belediyecilik anlayışı ile toplumsal barışa ve huzura katkı sağladıklarını hatırlatan Başkan Büyükkılıç, “Melikgazi Belediyesi yatırımları ve icraatları ile her zaman sivil toplum kuruluşların yanında, yardımcısı ve projelerin destek veya katkı sağlayanı olmuştur. Sonuçta üreten ve kazanan bir şehir Kayseri örnek modeli oluşmuştur. Ne kadar çok üretim ise o kadar da istihdam demektedir. Dolayısı ile Melikgazi yatırımları aynı zamanda şehir ve bölge için lokomotifidir“ dedi.
   Başkan Büyükkılıç konuşmasında 2017 yılı değerlendirirken 2018 yılı çalışmaları slaytlar eşliğinde bilgiler aktardı ve Belediyenin yol haritası hakkında dolayısı ile şehrin büyüme esasları hakkında ön bilgiler sundu.
   Kurum Haber

 HABER VİDEOSU

Bu haber 173 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KURUM HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR