Bugun...
BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ, MESAİ ARKADAŞLARIYLA BAYRAMLAŞTI
Tarih: 16-08-2019 10:36:00 Güncelleme: 16-08-2019 10:57:00 + -BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ, MESAİ ARKADAŞLARIYLA BAYRAMLAŞTI

   Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kurban Bayramı sonrası ilk mesai gününde Büyükşehir Belediyesi hizmet binası, Makine İkmal ve Onarım Daire Başkanlığı Atölyesi, İtfaiye Daire Başkanlığı, KASKİ, KCETAŞ ve Ek Hizmet Binasındaki çalışanlarla ayrı ayrı bir araya gelerek bayramlaştı. Başkan Büyükkılıç, bayramlaşmalarda Büyükşehir Belediyesi’nin tüm çalışanlarıyla bir aile olduğu vurgusunu yaptı ve Kayseri’de huzurlu bir bayram geçirilmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.
   Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, bayramlaşma programlarına Makine İkmal Bakım ve Onarım Daire Başkanlığı ile başladı. Bayramlaşmaya Park Bahçe ve Ağaçlandırma Dairesi ile Fen İşleri Dairesi personeli de katıldı. Başkan Memduh Büyükkılıç, bürokratlarıyla birlikte tüm personelle tek tek bayramlaştı. Bayramlaşmaya, Hizmet İş Sendikası Şube Başkanı Serhat Çelik de katıldı. Çelik, huzurlu bir iş yerinde çalışılmasını sağlayan Başkan Büyükkılıç’a teşekkür etti. Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükkılıç da personele hitap ederek “Tertemiz, pırıl pırıl, örnek bir şehirde bayramı geçirmemizi sağladığınız için teşekkür ediyorum” dedi ve huzur içinde daha nice bayramlar temennisinde bulundu.
   Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, daha sonra İtfaiye Daire Başkanlığı’nı ziyaret ederek itfaiye personeli ile tek tek bayramlaştı. Birlik beraberliğini önemini vurgulayan Başkan Büyükkılıç, “Birliğimizin beraberliğimizin kıymetini bileceğiz. Sizler riskli bir iş yapıyorsunuz. Allah sizleri kazadan beladan esirgesin” diye konuştu.
   Başkan Memduh Büyükkılıç, Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binasında görev yapan personelle de Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu’nda bir araya geldi. Büyükşehir Belediyesi’nin tüm bürokratları ve personeline Kayseri’de yaşayanların huzur ve esenlik içinde hizmet almalarını sağlamak amacıyla fedakarca yaptıkları çalışmalar için teşekkür eden Başkan Memduh Büyükkılıç, “Bir aile anlayışı içinde daha fazla kenetlenerek, daha fazla birbirimize sahip çıkarak ve kurumumuzu koruyarak işimizi yapacağız. Allah birlik, beraberlik ve huzurumuzu bozmasın” dedi.
   Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükkılıç, KASKİ Genel Müdürlüğü’ndeki bayramlaşmaya da katıldı. KASKİ Genel Müdürü Özgür Özdemir tarafından karşılanan Başkan Büyükkılıç, genel kurul salonunda personelle bir araya geldi. Başkan Büyükkılıç, önce genel kurul salonundaki KASKİ personeli ile tek tek bayramlaştı, ardından da hizmet birimlerini gezerek personel ve hizmet alan vatandaşların bayramını kutladı. 
   Büyükşehir Belediye Başkanı ve Kayseri ve Civarı Elektrik Türk A.Ş. (KCETAŞ) Yönetim Kurulu Başkanı Memduh Büyükkılıç, KASKİ Genel Müdürlüğü’nün ardından Kayseri ve Civarı Elektrik Türk A.Ş.’yi ziyaret ederek çalışanlarla bayramlaştı. Başkan Büyükkılıç, KEPSAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yıldız ve KCETAŞ Genel Müdürü Hidayet Atasoy ile birlikte personele hitap ederek Kurban Bayramlarını kutladı.
   Başkan Memduh Büyükkılıç’ın bayram ziyaretlerinin son durağı Kocasinan Bulvarı yanındaki Büyükşehir Belediyesi ek hizmet binası oldu. Başkan Büyükkılıç, öğle yemeği sırasında ziyaret ettiği ek hizmet binasında önce personele yemek servisi yaptı, ardından da mesai arkadaşlarıyla birlikte öğle yemeği yedi. Başkan Büyükkılıç, yemek sonrası tüm çalışanların bayramını tebrik etti.
    Haber Merkezi

 HABER VİDEOSU

Bu haber 220 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KURUM HABERLERİ