Bugun...
BAŞKAN ADAYLARI İLÇE TEMSİLCİLERİ İLE BİRARAYA GELDİ
Tarih: 09-02-2019 10:12:00 + -BAŞKAN ADAYLARI İLÇE TEMSİLCİLERİ İLE BİRARAYA GELDİ

Melikgazi Belediye Başkanı ve Büyükşehir Belediye Başkan adayı Memduh Büyükkılıç ile Talas Belediye Başkanı ve Melikgazi Belediye Başkan adayı Mustafa Palancıoğlu, Melikgazi ilçesindeki mahalle temsilcileriyle bir araya geldi.
   31 Mart seçimleri kapsamında çalışmalarını sürdüren başkanlar, Emirgan Köftecisinde Melikgazi mahalle temsilcileriyle buluştu. Toplantıda konuşan AK Parti İlçe Başkanı Gökhan Ülke, “Yoğun geçen bu seçim sürecinin belki de en fedakârları sizlersiniz. Bütün teşkilatlarımızla bir aile olduk” diye konuştu.
   Talas Belediye Başkanı ve Melikgazi Belediye Başkan adayı Mustafa Palancıoğlu, bütün adaylarla güzel bir ekip olduklarını belirterek, “İnşallah Memduh Başkan, Çolakbayrakdar Başkan, Talas’ta Mustafa Yalçın ile birlikte Kayseri’nin konumunu daha da yukarı taşıyacağız. Bir ayağımız Ankara’da olacak. Ankara’dan buraya hizmetler getirmeye çalışacağız. Birlikte güç var. İnşallah imkânları iyi değerlendireceğiz” dedi.
   “Bizim için isim, soyad, ahlak, edep her şeyden önemli. Makam, mevki, koltuk; bunların hiçbiri önemli değil” diyen Palancıoğlu şunları söyledi: “Sizlerden desteğinizi her zaman bekliyoruz. Birlikten güç doğar, birlikte güzel hizmetler yapalım. Memduh Başkanın 20 yıllık tecrübesinden istifade edersek, belki 10 sene ilerden başlarız.”
   Büyükşehir Belediye Başkan adayı Memduh Büyükkılıç ise, “Melikgazimizin inşallah bizlerden çok daha yüksek oy almasını hem arzu ediyor, hem de destekliyoruz.” ifadelerini kullandı.
  Aile anlayışı içerisinde ‘ben’ değil, ‘biz kültürüyle’ hareket etmeyi amaçladıklarını kaydeden Büyükkılıç, “Bütün ilçelerimizle el ele vereceğiz, hep birlikte koşturacağız. Siyasi parti ayrımı gözetmeden her partiyi ziyaret ettik. Onların da tavsiyelerini aldık. Elbette siyaseten farklı düşünebilirler. Ama inanıyorum ki onlar da bizleri seviyor, yaptıklarımızı biliyor. Çünkü aynı şehirde yaşıyor, aynı havayı soluyoruz. Sevinçte bir, tasada biriz. Kayserimize, Melikgazimize daha iyisini ve güzelini, bilişim çağında, internet çağında, akıllı şehir anlayışı içerisinde, yüksek teknolojiyi şehrimize getirmek amacıyla daha fazla çalışacağız” diye konuştu.
   Haber Merkezi
Bu haber 228 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KURUM HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR