Bugun...
ATAŞ’A MECLİS’TE ROZETİNİ ATAŞ'A TEMAD GENEL BAŞKANI TAKTI
Tarih: 07-07-2018 09:49:00 + -ATAŞ’A MECLİS’TE ROZETİNİ ATAŞ'A TEMAD GENEL BAŞKANI TAKTI

”BUNDAN SONRA HER PLATFORMDA MİLLETİN SESİ OLACAĞIZ
   *** İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBBM) kaydını yaptırdı. Ataş’a Meclis rozetini Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) Genel Başkanı Hamza Dürgen taktı. Ataş toplumun her kesiminin sesi olacağını ifade ederek, “Bundan sonra her platformda milletin sesi olacağız. Bize oy veren, vermeyen herkesin yanında olacağız” dedi.
   24 Haziran seçimleri sonrasında İYİ Parti’den Kayseri Milletvekili seçilen Dursun Ataş, mazbatasını aldıktan sonra Meclis’te kaydını yaptırdı. Aynı zamanda emekli astsubay olan Ataş’ı, Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği yönetimi de yalnız bırakmadı ve Meclis’in Çankaya girişinde karşıladılar.
   Meclis’te Ataş’la birlikte kayıt işlemlerini de takip eden TEMAD üyeleri, Ataş’a yeni görevinde başarı dileklerini iletti.  Ataş’a, Meclis rozetini ise TEMAD Genel Başkanı Hamza Dürgen taktı.
   “TEMAD, milletvekilimizin daima yanında” diyen Dürgen, “Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği  Genel Başkanı olarak  meslektaşımıza hayırlı uğurlu olsun diyorum.  Bundan sonra bizlerin sesi olacak, bizlerin sorunlarını Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde kendisi ifade edecek. Başarılar diliyorum, vekilimizin yanındayız” dedi.
   İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş ise toplumun her kesiminin sesi olacağını ifade ederek, “Gazi Meclis'e kaydımızı yaptırıp, taşımaktan gurur duyacağım Meclis rozetimizi Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Başkanı ve yöneticiler eşliğinde taktık. Vatana ve yüce Türk Milletine hayırlı uğurlu olsun. Bundan sonra her platformda milletin sesi olacağız. Vatandaşlarımızın sorunlarının çözümü için mücadele edeceğiz. Bize oy veren, vermeyen herkesin yanında olacağız. Asla ötekileştirmeden, ayırmadan, hoşgörü içerisinde sıkıntıların çözülmesi için çalışacağız. Destek veren herkese ve beni Meclis’te yalnız bırakmayan TEMAD yönetimi ve üyelerine de teşekkür ediyorum” dedi.
   Haber Merkezi
Bu haber 1659 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SİYASET HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR