Bugun...
ANADOLU’DA İNOVASYON HAREKETİ 26 MAYIS’TA KAYSERİ’DE GERÇEKLEŞTİ
Tarih: 29-05-2015 12:14:00 + -


Türkiye’nin en kapsamlı pazarlama etkinliği olan İnteraktif Pazarlama Zirvesi (İPZ) Anadolu, bu yıl “İnovasyon, Teknoloji ve Finansal Enstrümanlarla Anadolu Yarına Hazırlanıyor” temasıyla Anadolu’daki iş dünyasıyla buluşmaya devam ediyor.

ANADOLU’DA İNOVASYON HAREKETİ 26 MAYIS’TA KAYSERİ’DE GERÇEKLEŞTİ

          İlk ayağı 12 Mayıs’ta “İnovasyon, Teknoloji ve Finansal Enstrümanlarla Bursa Yarına Hazırlanıyor”  başlığıyla Bursa’da gerçekleştirilen konferanslar zincirinin ikici ayağı 26 Mayıs’ta Kayseri’de gerçekleşti. Zirve yılın ikinci yarısından sonra da Konya, Gaziantep ve Antalya’da devam edecek. Türkiye’nin en kapsamlı dijital pazarlama etkinliği olan İnteraktif Pazarlama Zirvesi (İPZ) 2006 yılından bu yana düzenleniyor. Dokuz yıl önce “dijital pazarlama konusunda reklam veren nezdinde bir farkındalık yaratma ve bu alanda gelişimi sağlama” vizyonuyla yola çıkan İnteraktif Pazarlama Zirvesi (İPZ), iki yıl önce bu vizyonunu Anadolu markalarıyla paylaşmak için yola çıktı.  İnteraktif Pazarlama Zirvesi bugüne kadar binlerce pazarlama profesyonelini ve yüzlerce konuşmacıyı aynı çatı altında buluşturan yapısıyla, bu yıl da Anadolu’daki markaları bir araya getirecek.  İlk ayağı 12 Mayıs’ta Bursa’da düzenlenen etkinliğin ana sponsorları Şekerbank,  Şeker Leasing,  Şeker Factoring olurken resmi sponsorları arasında  Multinet Up,  Marketing Toys  destekleyenler ise Digital Partners, Isuzu ve Tempo Medya oldu. İPZ Anadolu ise bu sayı oyununu en iyi oynayan şirketlerin, gelecekte rekabette açık ara öne geçeceklerine dikkat çekiyor. Dolayısıyla, bu yıl ki zirvede şirketler açısından inovasyonun dünyadaki örnekleriyle ele alınarak inovatif olmak için yapılması gerekenlerin katılımcılarla paylaşılması amaçlıyor.
          Tüm bu konulara çözüm odaklı önerilerle yaklaşan İPZ Anadolu oturumlarında “İnovasyon, Teknoloji ve Finansal Enstrümanlarla” temasına değildi. Bu ana tema çerçevesinde gün boyunca gerçekleştirilen oturumlarda “Kurumsallaşma Sürecinde Finans Enstrümanlarının Etkili Kullanımı ve Finansal Çözüm Araçları”, “Yeni İş Süreçleri, Yeni Üretim Modelleri”,   “İnovasyon”, “Yüksek Katma değerli Üretimde Bilişim, Teknoloji ve Markanın oluşturulma süreçleri”  değerlendirildi.
           Marketing Türkiye’nin Akademetre Araştırma ve Stratejik Planlama Şirketiyle birlikte yaptığı “Kayseri İtibar ve Marka Değer Performansı Araştırmasında” kentin öne çıkan markaları arasında İstikbal Mobilya, Bellona Mobilya, Şahin Sucukları, Kayseri Mutfağı, Meysu Meyve Suyu markaları yer aldı. Ayrıca Marketing Türkiye’nin şehrin kanaat önderleriyle birlikte yaptığı “Kayseri’ye Değer Katan Markalar” değerlendirmesinde kent ile anılan kurum ve markaların da Atlas Halı, Biletall.com, Hes Kablo, Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Kayseri Erciyes A.Ş., Kelebek Mobilya, Saray Halı, Yataş olduğu duyuruldu. Bir şehir özelinde ilk kez yapılan ve heyecanla sonuçları beklenen araştırmalar Kayseri iş dünyası tarafından merakla karşılandı.
Bu haber 1803 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER EĞİTİM HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR