Bugun...
AKŞENER'E DESTEK VERDİLER MHP’DEN İHRAÇ EDİLDİLER
Tarih: 06-10-2017 10:13:00 + -AKŞENER'E DESTEK VERDİLER MHP’DEN İHRAÇ EDİLDİLER

   *** Milliyetçi Hareket Partisi Kocasinan İlçe Başkanı Hacı Ali Doğan, Kocasinan Belediye Meclis Toplantısı öncesi yapılan grup toplantısında Milliyetçi Hareket Partisi’nden istifa edip, Meral Akşener'i destekleyeceğiz dediği iddia edilen iki belediye meclis üyesinin partiden ihraç edildiğini söyledi.
            *** Disiplin kurulumuz harekete geçerek MHP Kocasinan Belediye Meclis Üyesi Seyfi Coşgun ile Metin Cihan'ın ihracına karar verdi diyen Doğan; “Alınan bu karar Fitne-fesat heveslilerine de ders olsun. Ülkücülük yalnızca MHP çatısı altında olur. Dolayısıyla Coşgun ile Cihan MHP sayesinde üstlenmiş oldukları tüm görevlerinden de istifa etmeleri gerekmektedir” dedi.
            MHP Kocasinan İlçe Başkanı Hacı Ali Doğan, partisinin belediye meclis üyeleriyle bir basın toplantısı düzenleyerek bir süredir kamuoyunu işgal eden ve basın-yayın organlarına yansıyan ‘MHP’de İstifalar Olacak’ şeklindeki haberleri değerlendirdi. Doğan şunları kaydetti; "MHP’de istifalar olacak’ şeklindeki haberler, perde arkalarında korkak ağızlardan saçılan dedikodular kabak tadı vermeye başlamıştır. MHP kimsenin şov yapacağı, kendisini teşkilatın ve partinin önünde göstereceği, ortada ve alenen bir parti değildir. 48 yıllık şerefli mazisi olan, devlet politikalarına yön veren, 5000 şehidi bulunan, gözü yaşlı anaların ve bacıların duası üzerine olan siyasi bir oluşumdur. Milliyetçi-Ülkücü hareketin mensuplarının oylarıyla, Milliyetçi Hareket Partisinde görev yapma şerefine nail olan kişiler siyasi hayatına MHP’de devam etmelidir. Son günlerde bazı basın yayın organlarında MHP çatısı altında siyaset yapan kimi kişilerin partimizden istifa edeceği belirtilmektedir. İstifa gibi bir durumu düşünenler varsa kendilerine tavsiyem, sadece MHP’den değil, MHP sayesinde üstlenmiş oldukları tüm görevlerinden istifa etmeleridir. Ülkücüler kendisini dev aynasında gören karakterlere değil; ‘davam, onurum, sadakatim’ diyerek gönül verdikleri MHP’ye oy vermişlerdir. Bu şerefli yükü taşımayacak olanlar varsa bugün bulundukları görevlere Milliyetçi Hareket Partisi’nin mensubu olarak geldiklerini unutmamalılar. Aksi takdirde ihanet sokağının sevdalıları olarak; yaşamları boyunca şeref, haysiyet ve onur noksanlığı ile isimleri anılacaktır. Bizler Kocasinan’da ve Kayseri’de bu tip ayak oyunlarına kesinlikle müsaade etmeyeceğiz. Bu doğrultuda disiplin kurulumuzun almış olduğu karar gereğince Seyfi Coşgun ve Metin Cihan partimizden ihraç edilmişlerdir. Alınan bu kararın Fitne-Fesat heveslilerine ders olacağını düşünüyor, Ülkücülüğün yalnızca MHP Çatısı altında olduğunu, tek liderimizin de bilge lider Devlet Bahçeli olduğunu hatırlatıyorum." Haber-Foto: Mehmet Yılmaz

 

 
Bu haber 703 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SİYASET HABERLERİ