Bugun...
AKP İl GENÇLİK KOLLARI ÜYELERİ MELİKGAZİDE
Tarih: 12-02-2018 10:47:00 Güncelleme: 12-02-2018 11:56:00 + -AKP İl GENÇLİK KOLLARI ÜYELERİ MELİKGAZİDE

   Ak Parti İl Gençlik Kolları 5. Olağan Kongresi’nde başkanlığa seçilen Hasan Nuri Kuş ve Yürütme Kurulu Üyeleri Melikgazi Belediye Başkanı  Memduh Büyükkılıç’ı makamında ziyaret ederek, yatırımları hakkında bilgi aldılar ve genel çalışmaları değerlendirdiler.
   AK Parti İl Gençlik Kolları Teşkilatı olarak disiplinli, planlı ve koordineli bir çalışma yaparak hizmetleri ve yatırımları göstermeyi çalıştıklarını ifade eden AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Hasan Nuri Kuş, Melikgazi Belediye çalışmalarının örnek ve referans gösterildiğini bundan dolayı tecrübelerini ve bilgilerini her zaman paylaşan Başkan Memduh Büyükkılıç’ı tebrik ettiklerini söyledi.
   Ziyaretçilerine MİMER’i ve yakın zamanda açılacak olan fuaye alanını gezdirerek faaliyet alanları hakkında bilgiler veren Başkan Büyükkılıç, konu ile ilgili olarak şunları söyledi.  “Melikgazi Belediyesi olarak yaptığımız yaptırım ve hizmetler hem ortada hem de halkımız günlük olarak kullanarak faydasını görmektedir. Yerel seçimlerde halkımız tercihini yaparak hizmetlere devam etmemize karar vermiştir. Üstelik büyük bir oy oranı ile bu kararı tasdiklemiştir. Bunda Parti teşkilatımızın büyük payı vardır. Ak Parti ile teşkilatı ile birlikte Kayseri’ye yatırım, kalkınma ve gelişmişlik ön planladır. Bu neden ile AK Parti İl Gençlik Kolları destek ve birlikteliği için teşekkür etmek istiyorum”   
   Kurum HaberHABER VİDEOSU

Bu haber 246 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KURUM HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR