Bugun...
AK PARTİ’DE YÖNETİM KURULU TOPLANTISI YAPILDI
Tarih: 14-02-2018 10:23:00 + -AK PARTİ’DE YÖNETİM KURULU TOPLANTISI YAPILDI

   AK Parti de haftalık olağan yönetim kurulu toplantısı yapıldı. Toplantıya Ak Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı Harun Karaca ve Kayseri Koordinatörü Fatih Erkan ve Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik de katıldı.
   Toplantıda bir konuşma yapan Ak Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden; “Haftalık olağan yönetim kurulu toplantımızı Teşkilat Başkan Yardımcımız Harun Karaca, Kayseri Koordinatörümüz Fatih Erkan ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Mustafa Çelik’in katılımı ile gerçekleştiriyoruz. Bizler hep birlikte yaklaşık üç sene geçirdik. İyi ya da kötü günlerimiz oldu. Allah hepinizden razı olsun. Herkes gücü nispetinde vatan için memleket için elinden gelen her şeyi yaptı. Önümüzde kongremiz var. İnşallah 24 Şubatta Başbakanımızı karşılayacağız. Ayın 24 ünden sonra aramızda olacak arkadaşlarımız olduğu gibi bir müddet dinlenmek isteyen arkadaşlarımızda var. Ne olursa olsun bizim dostluğumuz ve kardeşliğimiz hep devam edecek” dedi.
   Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik ise ‘’Bizler verilen görevi layığı ile yapmaya gayret edenlerdeniz. Verilen görevi huzurla yapmak ve bizden sonra gelecek arkadaşlarsa huzurlu bir şekilde devretmek önemli. Çok şükür birlik, beraberlik ve huzur ile şehrimizi yönetiyoruz. Şehrimizdeki huzur, şehrimizdeki birliktelik dalga dalga her tarafa yansıdı. Teşkilattaki arkadaşlarımızda hiçbir beklentileri olmadan sırf Allah rızası için çalıştı. Hepinize teşekkür ediyorum haklarınızı helal edin. Bizim hakkımız yok ama varsa da helal olsun” dedi.
   Haber Merkezi
Bu haber 545 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SİYASET HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR