Bugun...
AK PARTİ MELİKGAZİ İLÇE YÖNETİMİ BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ’I ZİYARET ETTİ
Tarih: 11-10-2017 10:46:00 Güncelleme: 01-01-1970 03:00:00 + -AK PARTİ MELİKGAZİ İLÇE YÖNETİMİ BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ’I ZİYARET ETTİ

   AK Parti Melikgazi İlçe Teşkilatı Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’a makamında ziyarete bulundular.
   AK Parti Melikgazi İlçe Başkanı Gökhan Ülke ile 30 kişilik Yönetim Kurulu Üyesi tam kadro olarak Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ı makamında ziyaret ederek hem belediye çalışmaları, hem 2018 yılı yatırım programı hakkında bilgi aldılar hem de kendi çalışmaları hakkında bilgi verdiler.
   Genç ve dinamik bir kadronun oluşturduğu bir teşkilatı görmekten son derece mutlu olduğunu çünkü hepsinin gözünde şevk ve heyecan gördüğünü belirten Başkan Memduh Büyükkılıç “Belediye çalışanlarının birlik ve beraberlik içerisinde zaman mefhumu olmadan çalışılması ile büyük ölçekli ve çok amaçlı yatırımlar gerçekleştirilmiştir. Bu tüm kuruluşlar, şirketler ve büyük organizasyonlar için geçerlidir. Sizler gibi genç ve dinamik bir kadronun da başarılı hizmetlere vesile olacağına inancım tamdır“dedi.
   AK Parti İlçe Başkanı Gökhan Ülke ise Melikgazi Belediye çalışmalarını yakından takip ettiklerini hatta bu ilçenin bir ferdi olarak hizmetlerden bire bir olarak yararlandıklarını kaydetti.
   Melikgazi Belediyesi çalışmalarının örnek teşkil etmesinin ve projelerin istenmesinin kendileri için bir mutluluk kaynağı olduğu ifade eden Gökhan Ülke iş veya ziyaret nedeni ile başka illere gittiklerini, en çok Kayseri Belediye yatırımlarının konuşulduğunu söyledi.
   Başkan Memduh Büyükkılıç, bu ziyaretlerinden dolayı başta ilçe AK Parti İlçe Başkanı Gökhan Ülke olmak üzere Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür etiğini çalışmalarında başarılar temennisinde bulunduğunu sözlerine ekledi.
   Haber Merkezi

 HABER VİDEOSU

Bu haber 302 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KURUM HABERLERİ