Bugun...
AK PARTİ KOCASİNAN İLÇE TEŞKİLATINI BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR’I ZİYARET ETTİ
Tarih: 12-10-2017 10:25:00 Güncelleme: 12-10-2017 10:46:00 + -AK PARTİ KOCASİNAN İLÇE TEŞKİLATINI BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR’I ZİYARET ETTİ

   Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, AK Parti Kocasinan 6.Olağan İlçe Kongresinde güven tazeleyen AK Parti Kocasinan İlçe Başkanı Muammer Kılıç ve Yönetim Kurulu Üyelerini ağırladı. Başkan Çolakbayrakdar, “Öncelikle güven tazeleyen başkanımız ve yeni yönetim kuruluna başarılar diliyorum” dedi.
   Başkan Çolakbayrakdar, Kocasinan’ın 156 bin hektar alan üzerinde, yaklaşık 400 bin nüfuslu ve 116 mahalleyi kapsayan, şehir merkezinin en büyük ilçesi olduğuna dikkat çekti. Nüfus olarak Türkiye’nin 33 ilinden de büyük olduğunu belirten Başkan Çolakbayrakdar, “Kocasinan sakinlerinin sorunlarını daha kısa sürede tespit edip hizmetlerin daha hızlı ulaşmasını sağlamak için Çözüm Merkezi projesini hayata geçirdik. Çözüm Merkezi’nde vatandaşlar tarafından iletilen tüm dilek, şikayet ve talepler kayıt altına alınıyor ve aciliyetine göre çözüme kavuşturuluyor. Ayrıca belediye olarak sosyal belediyecilik alanında da en iyi örneğini sergiliyoruz” ifadelerini kullandı.
   “Kocasinan Belediyesi olarak bizler yaptığımız yatırımlar ve projelerimizle her zaman 7’den 70’e her kesimin yanındayız” diyen Başkan Çolakbayrakdar, Kocasinan’da her zaman en iyi ve en kaliteli hizmeti hedeflediklerini sözlerine ekledi.
   İlk ziyaretlerini belediyeye yaptıklarını belirten AK Parti Kocasinan İlçe Başkanı Muammer Kılıç ise yerel yönetimlerin en önemli birimlerden biri olduğuna vurgu yaparak, “Yerel yönetimlerden başlayan bir süreçle başarıya ulaşıyoruz. Başkanlarımız da gece-gündüz demeden hizmet ediyorlar. Bu yapılan hizmetler vatandaşlarımızdan partimize, bizlere yansıyor. Bizlerde parti ayrımı gözetmeksizin herkese hizmet götürüyoruz” diye konuştu.
   Ziyaret hatıra fotoğrafı çekilmesi ile sona erdi.
   Haber MerkeziHABER VİDEOSU

Bu haber 251 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KURUM HABERLERİ