Bugun...
AK PARTİ İL DANIŞMA MECLİS TOPLANTISI YAPILDI
Tarih: 05-11-2018 10:50:00 Güncelleme: 05-11-2018 10:56:00 + -AK PARTİ İL DANIŞMA MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

            ÖZHASEKİ;  "KAŞIKÇI VAHŞİ DÜZEN BİTSİN DİYE KONUŞMALAR YAPIYORDU, TAHAMMÜL EDEMEDİLER"

       AK Parti Kayseri İl Danışma Meclis Toplantısı Şehir Tiyatrosu'nda yapıldı. Toplantıda konuşan AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Cemal Kaşıkçı cinayetine ilişkin, "Cemal Kaşıkçı vahşi düzen bitsin diye konuşmalar yapıyordu, tahammül edemediler" dedi.
   Şehir Tiyatrosu’nda düzenlenen AK Parti İl Danışma Meclis Toplantısına, AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, AK Parti Milletvekilleri Taner Yıldız, Mustafa Elitaş, İsmail Tamer, AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, ilçe belediye başkanları ve partililer katıldı.
   Ak Parti İl Danışma Meclis Toplantısında konuşan AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, “Bugün 16 yaşımızı bitirdik ve 17 yaşımıza bastık. Bir genç delikanlı kıvamında ilk günkü enerjiyle devam eden bir teşkilatımız var. Bunlar sizin sayenizde ve sizlerin gayretleri sonucu ortaya çıkıyor. Bizler geçen hafta Perşembe günü tüm ilçelerde aynı anda anket yaptık. Bu anketlerimizin neticelerini toparlayıp genel merkezimize bildireceğiz dedi.
      AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki de Suudi Arabistan konsolosluğunda öldürülen Cemal Kaşıkçı’nın Kayserili olduğunu hatırlatarak Kaşıkçı’nın hafızlar yetiştiren, hocalar yetiştiren, güzel seslerinden dolayı müezzinler yetiştiren bir ailenin çocuğu olduğunu kaydetti. Özhaseki şunları söyledi: "Demokrat bir adam. Mümin kimlikli bir adam, öyle biliyoruz. Konuşmalarını dinledim, öyle birisi. Arap coğrafyasında bu krallıklar ve monarşi olmasın. İnsanlar hür iradeyle başlarına geleni seçsinler, İslami kimliklerini korusunlar, inançlarını yaşasınlar ama en azından vahşi düzen bitsin diye dili döndüğünce konuşmalar yapıyordu. Kalemi oynadığınca yazılar yazıyordu. Böyle bir insan tahammül edemediler, oyun oynadılar. Oyun çok büyük, oyunun neticesinde yine Türkiye’nin başına çorap örmeye kalkışıyorlar.”
   Özhaseki, hayırseverlerin kan kanserli çocukların tedavi olması için hastane yaptırdıklarını ve inşaatının başladığını söyledi. Özhaseki, “Bugün İstanbul’dan gelen hayırseverlerimiz var. Kayseri’de bir hastane yaptırıyorlar. Hastane Kan Kanseri çocuklara ilik nakli bulunabilmesi için uygun bir ortam. Eğer bir hastane olursa bu yavruların büyük bir çoğunluğunu hayata Allah’ın izniyle tekrar döndürebiliyoruz. Biz de hemşerilerimizi buraya davet ettik ve geldiler. Şimdi de inşaatımız başladı. Bizler sizlerle her zaman sohbet ediyoruz. Allah sizlerin işleri güçlerini rast getirsin” dedi. 
      İHA
Bu haber 227 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KURUM HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR