Bugun...
7 ÜLKEDEN 15 ÖĞRENCİ VE ÖĞRETMEN KAYSERİ’YE GELDİ
Tarih: 12-10-2017 10:24:00 + -7 ÜLKEDEN 15 ÖĞRENCİ VE ÖĞRETMEN KAYSERİ’YE GELDİ

   Nuh Mehmet Küçükçalık Anadolu Lisesi, Erasmus Projesi kapsamında Kayseri’ye gelen 7 ülkeden 15 öğrenci ve öğretmeni ağırlıyor.
   Proje hakkında bilgiler veren Nuh Mehmet Küçükçalık Anadolu Lisesi Müdürü Mehmet Aksoy, “Erasmus Plus projesinde 8 ortağımız var. Şuan da 7 ülkeyi burada misafir ediyoruz. Akademik başarımızın yanında bizim uluslararası projelerde hem de uluslar projesinde öğrencilerimizin çok etkin çalıştığını görüyoruz. Bu da bizlere bir heyecan ve vizyon getiriyor. 3. Buluşmamızı gerçekleştirdik ve bu 2019’a kadar devam edecek” ifadelerini kullandı.
   Nuh Mehmet Küçükçalık Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı ve Proje Sorumlusu Hikmet Baykal ise, “2016 yılında başlattığımız Avrupa Birliği Erasmus Projesi, konu olarak sağlık ile ilgilidir. Türkiye ile birlikte 8 ülke projede yer alıyor. Her ülkenin kendine has bir proje başlığı var. Bu bizim 4. Oturumumuz. Önümüzde 4 hareketliliğimiz daha var” dedi.
   Proje kapsamında Kayseri’ye gelen 7 ülkeden 15 öğrenci ve öğretmenler, 1 hafta boyunca Kayseri’nin tarihi yerlerini gezecek.
   İHA
Bu haber 3442 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER EĞİTİM HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR