Bugun...

2 BİN EĞİTİMCİ SİNEMA ETKİNLİĞİNDE BİR ARAYA GELDİ
Tarih: 08-02-2020 09:38:00 + -2 BİN EĞİTİMCİ SİNEMA ETKİNLİĞİNDE BİR ARAYA GELDİ

Eğitimciler sinema etkinliğinde bir araya geldi. Eğitim Bir Sen Kayseri 1 Nolu Şube sinema etkinliği düzenledi. Yarıyıl tatilinde başlayan etkinliğe 2 bin eğitimci katıldı. Yarı yıl tatilinde öğrenciler çeşitli etkinliklerle kültürel gelişmelerine katkı sağlarken eğitimciler de sinemada farklı bir etkinlikle yorgunluk attılar.
   Eğitim bir Sen Eğitim ve Sosyal İşlerden sorumlu Başkan Yardımcısı Latif Küçük yaptığı açıklamada çok büyük emeklerle çocuklarımızı geleceğe hazırlayan öğretmenlerimiz dört ay boyunca çok yoruldular, biz de Eğitim Bir Sen Kayseri 1 Nolu Şube olarak Türkler Geliyor filmini tüm üyelerimizle birlikte seyretme programı düzenledik, üyelerimiz sinema etkinliğimize yoğun ilgi gösterdiler, onlara teşekkür ediyoruz, ifadelerini kullandı.
   Eğitim Bir Sen Kayseri 1 Nolu Şube Başkanı Aydın Kalkan da yaptığı açıklamada, “Eğitimciler çok yoğun ve disiplinli bir süreçten çıkmıştı, ara tatilde eğitimcilerimize bir kültür hizmeti sunmak istedik, dedi. Aydın kalkan açıklamasını şu şekilde sürdürdü: “Biz sendika olarak milletimizin mili  ve manevi değerlerinin yaşanması ve aktarılması için çaba sarf ediyoruz” dedi.
   Kalkan, “Türkler Geliyor filmi ecdadımızın Balkanlarda yapmış olduğu mücadeleleri anlatan güzel bir film. Üyelerimize program duyurumuzu mesaj yoluyla ilettik, isteyen üyelerimize bilet temin ettik, üyelerimiz de sinem etkinliğimize büyük teveccüh gösterdi. Böylece eğitimcilerimiz farklı ve bizce önemli bir etkinlikle yorgunluk atmış oldu. Eğitimcilerimizi şiddetle değil böyle güzel etkinliklerle kamuoyunun gündemine taşımak çok daha güzel” diye konuştu. 
   Haber Merkezi
Bu haber 370 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KURUM HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR