Bugun...
MHP PINARBAŞI’NDA İSTİŞARE TOPLANTISI DÜZENLEDİ
Tarih: 09-10-2018 10:43:00 + - MHP PINARBAŞI’NDA İSTİŞARE TOPLANTISI DÜZENLEDİ

             ERSOY; “MEVCUT BELEDİYE BAŞKANINA ELLEMEYİN 6 AY DAHA OTURSUN”

     *** Milliyetçi Hareket Partisi Pınarbaşı İlçe Teşkilatı tarafından istişare toplantısı düzenlendi. Toplantıda yapılan konuşmalarda genelde Pınarbaşı Belediye Başkanı Hamit Çevik eleştirildi. MHP Milletvekili Baki Ersoy  “Pınarbaşı’nda bir belediye başkanı var, problemleri var. Mevcut belediye başkanı ellemeyin 6 ay daha otursun. 6 ay sora biz Pınarbaşı’na yeniden üç hilali dikeceğiz” dedi.
   MHP İl Başkanı Serkan Tok, Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, MYK Üyesi Serap Şule Kalın, Ülkü Ocakları İl Başkanı Volkan Çolak, ilçe başkanları, Pınarbaşı Belediye Başkan aday adayları ve çok sayıda partilinin katıldığı toplantı da yerel seçimler konuşuldu.
   Açılış konuşmasını yapan MHP Pınarbaşı İlçe Başkanı Onur Özkan, Pınarbaşı Belediye Başkanı Hamit Çevik’i istifa davet etti. Özkan, “Ne hikmetse Pınarbaşı’nda 6 aydır belediye başkanı yok. Belediye başkanı var ama kimin olduğu belli değil. Acaba Hamit Çevik Bey belediye başkanı siz misiniz? Dursun Ataş mı? Eğer belediye başkanı sizseniz Dursun Ataş lojmanda niye oturuyor. Belediye başkanı Dursun Ataş ise siz o koltukta niye oturuyorsunuz. Böyle bir şey olamaz görevinizi yapamıyorsanız istifa ediniz” dedi.
   Daha sonra kürsüye gelen MHP eski İl Başkanı Mazhar Gündoğ ise Pınarbaşı belediyesinin MHP’li kadrolar tarafından yeniden yönetilmesi için gece gündüz demeden çalışacaklarını ifade etti.
    MYK üyesi Serap Şule Kalın ise “Yaklaşan yerel seçimler öncesi kadınlarımıza güç vermeliyiz. Bizler sadece seçen noktasında değil seçilen noktasında da tüm kadınlarımızı MHP içerisinde yer aymaya siyaset yapmaya davet ediyoruz” dedi.
   Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri Milletvekili Baki Ersoy da “Pınarbaşı’nda bir belediye başkanı var, problemleri var. Mevcut belediye başkanı ellemeyin 6 ay daha otursun. 6 ay sora biz Pınarbaşı’na yeniden üç hilali dikeceğiz. Kendi adayımız o koltuğu oturacak. Bizde ona yine bu şekilde hayırlı olsun ziyaretinde bulunacağız. Cenabı Allah nasip etti. 24 Haziran seçimlerinden sonra Kayseri milletvekili olarak vatanımıza, milletimize, şehrimize hizmet etmeye çalışıyoruz. Şunu net olarak ifade etmek istiyorum. Baki Ersoy’un kapısı Ankara’da TBMM’de hepinize sonuna kadar açıktır. Elimden ne geliyorsa şahsım ve partim adına yapaya hazırım. İlçe başkanımız burada ne isteğiniz varsa Onur Başkana iletebilirsiniz. Benim kapım gönlüm tüm Pınarbaşılılara açıktır” dedi.
   MHP Milletvekili Ersoy daha önce yaptığı konuşmayı hatırlatarak, “Daha önce bütün milletvekillerini davet edip Kayseri’nin sorunları ile ilgili birlikte hareket edelim çağrısı yapmıştım. Kayseri’nin 3 bakanı oldu, başbakanı oldu, cumhurbaşkanı oldu Kayseri’ye ne yaptınız dedim. Çağrıda bulundum. Gelin bundan sonra birlikte yapalım dedim. Başka partinin bir milletvekili çıktı “Bu işler laklak yapmakla olmaz” dedi. Doğru lak lak yapmakla olmaz. Biz bundan sonra MHP Kayseri milletvekilleri olarak Kayserimiz için her türlü icraatı yapacağız. Ankara’da bakanlık bakanlık gezeceğiz. Ne üstümüzü düşüyorsa onu yapacağız” diye konuştu.
   Son olarak partililere hitap eden Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Serkan Tok ise Pınarbaşı’nda 3 hilali yeniden dalgalandıracaklarını ifade ederek, “Aranızda bir Pınarbaşılı olarak bulunmaktan dolayı şahsım ve partim adına onur ve şeref duydum. Başbuğumuzun memleketinde belediye de yine başbuğumuzun partisi MHP’nin olacaktır. Bu saatten sonra tüm kardeşlerimize vebali bırakıyorum. Bende 146 köye gederek, 122 muhtarın elini sıkıp saygılarımı sunacağım. Kapı kapı gezeceğim. Pınarbaşı’nda hilalin boynunu bükük bırakmayacağım” dedi.
   Haber Merkezi

 
Bu haber 1969 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SİYASET HABERLERİ