Bugun...
MHP İL BAŞKANI SERKAN TOK'DAN KALKAN'A SERT CEVAP
Tarih: 13-01-2020 10:14:00 + - MHP İL BAŞKANI SERKAN TOK'DAN KALKAN'A SERT CEVAP

             ‘KRİPTO FETÖ AĞZI İLE KONUŞMA, HADDİNİ BİL’

            MHP Kayseri İl Başkanı Serkan Tok, sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak Eğitim Bir Sen Kayseri Şube Başkanı Aydın Kalkan'ın kendilerini kastederek "Ucuz Kahramanlık Yaptılar" sözlerine sert tepki gösterdi. Tok, "Sana bir tavsiyede bulunuyorum. Karın ağrını geçirmiş olduğun milli enfeksiyon hastalığına bağlıyorum tedavini de milli ve yerli aşıda görüyorum “ ‘kripto FETÖ ağzı ile konuşma, haddini bil’ dedi.
            Yılbaşı günü İstiklal Marşının okunmadığını dile getirenlere "Ucuz kahramanlık yapıyorlar" şeklinde açıklamalarda bulunan Eğitim Bir Sen Kayseri Şube Başkanı Aydın Kalkan'a MHP İl Başkanı Serkan Tok cevap verdi ve sert tepki gösterdi.
            MHP İL Başkanı Tok, “İstiklal Marşımızın bazı okullarda okunmaması nedeniyle yapmış olduğum açıklamamda Aydın Kalkan Bey ve sendikası ile ilgili hiç bir şekilde isim zikretmemiş olmama rağmen ve o okulların sendikanızla alakasını  da sizden bugünkü beyanatınızla öğrenmiş bulunmakla beraber açıklamanızda beni ve sendika başkanı arkadaşımı ucuz kahramanlık yaptılar demenizi size misliyle iade ediyorum. En azından biz milletimizin ve devletimizin kutsallarını savunmamız nedeniyle ucuz kahraman oluyorsak peki sen ne oluyorsun bu ağzı biz iyi biliriz kripto fetö ağzı ile konuşma, haddini bil. Senin gibiler bu ittifaka zarar vermek için mücadele etse de size fırsat vermeden ittifakı korumaya devam edeceğiz. Sana da bir tavsiyede bulunacağım; karın ağrını geçirmiş olduğun milli enfeksiyon hastalığına bağlıyorum tedavini de milli ve yerli aşıda görüyorum “
  Haber: Mehmet Yılmazaber

 
Bu haber 413 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KURUM HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR