Bugun...

LOKANTACILAR VE PASTACILAR ODASI ÜYELERİNİ EV SAHİBİ YAPACAK
Tarih: 12-09-2019 11:19:00 + - LOKANTACILAR VE PASTACILAR ODASI ÜYELERİNİ EV SAHİBİ YAPACAK

    Lokantacılar ve Pastacılar Odası ile Karay Yapı İnşaat LTD. ŞTİ. arasında oda çalışanları ve üyelerin faize bulaşmadan ev sahibi olmasını sağlayacak ön protokol imzalandı.  
   Lokantacılar ve Pastacılar Odası'nda düzenlenen imza töreninde konuşan Lokantacılar ve Pastacılar Odası Yönetim Kurulu Başkanı Altan Aydemir, “Karay yapı ile yapacağımız bu protokolün amacı, ev ihtiyacı olanlara, yatarım yapmak isteyen üyelerimize, yanında çalıştırdığı kişileri ev sahibi yapmak isteyen üyelerimize bir fırsat olacak. Karay Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Çolak’a böyle bir kolaylık ve imkan sunduğu için teşekkür ediyorum. Üyelerimize de hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.
   Karay Yapı İnşaat Ltd.Şti. Başkanı Faruk Çolak da; "Karay Yapı İnşaat LTD. ŞTİ ile Lokantacılar ve Pastacılar Odası arasında bir ön protokol imzalayacağız. Bu protokolün amacı, oda çalışanlarının ve üyelerinin ucuz, ekonomik, enflasyon baskısı altında kalmadan faize bulaşmadan, günün şartlarına uygun ev sahibi yapmaktır. Yapılan bu protokol ile oda çalışanlarının ve üyelerinin son yıllarda artan konut maliyeti ve ekonomik daralma nedeniyle, asgari ücretle çalışanların ev sahibi olma imkanı güçleşmiştir. Bu nedenle odamız tarafından bir takım çalışmalar yapılmıştır. Oda yönetimi farkı firmalarla ön görüşmelerde bulunmuştur. Bu görüşmeler çerçevesinde Karay Yapı İnşaat’ın teklifi daha uygun görülmüştür. Ayrıca konutların yapılacağı arsaların firma adına olması, plan ve proje işlerinin tamamlanmış, ruhsat işlerinin başlamış olması ayrı bir avantaj olarak değerlendirilmiştir. Ödeme planları makul bulunmuş, kişiye özel ödeme planları da tercih sebebi olmuştur. Lokantacılar ve Pastacılar Odası’na bizi tercih ettiği için teşekkür ediyoruz” ifadesinde bundu.
   Yapılan açıklamaların ardından Lokantacılar ve Pastacılar Odası çalışanları ve üyelerini ev sahibi yapacak olan projenin imzaları atıldı.
  İHA

                                        

 
Bu haber 144 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KURUM HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR