Bugun...
BAŞKAN YALÇIN, ÖZHASEKİ İLE ANKARA’DA TEMASLARDA BULUNDU
Tarih: 03-08-2019 09:54:00 + - BAŞKAN YALÇIN, ÖZHASEKİ İLE ANKARA’DA TEMASLARDA BULUNDU

            TALAS’A MİLLET BAHÇESİ VE MESİRE ALANI YAPILACAK

   Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ile Ankara’da yaptığı bir dizi ziyaretlerin ardından Talas’a millet bahçesi ve mesire alanı yapılacağını söyledi.
   Başkan Yalçın, Mehmet Özhaseki ile birlikte gerçekleştirdikleri ziyaretlerle ilgili açıklamalarda bulunarak, “İlçemizdeki İl Jandarma Komutanlığı sınırları içinde Talas Millet Bahçesi Projemiz için Jandarma Genel Komutanımız Orgeneral Arif Çetin ile prensipte anlaştık. Zincidere Mahallemizdeki göletin düzenlenerek mesire alanı olması için ise Tarım ve Orman Bakan Yardımcımız Mustafa Aksu ile kararlaştırdık” dedi.
    Başkan Yalçın, Talas’ta İl Jandarma Komutanlığı alanının 110 bin metrekarelik kısmının Talas Millet Bahçesi şeklinde düzenleneceğini belirterek, “İçişleri Bakanlığımızın izninden sonra bu projemiz Büyükşehir Belediyemizin takibi, planlaması ve yapımıyla Talaslı vatandaşlarımızın hizmetine sunulacak” diye konuştu.
   Başkan Yalçın: “Zincidere Komando Tugayı’nın yakınlarında olan sulama göleti arklarının tahrip oluşundan dolayı kullanılamıyordu. Burayı da belediyemiz ve Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte çevresini düzenleyerek güzel bir mesire alanı yapacağız. Bu konuda yardımcı olan Tarım ve Orman Bakan Yardımcımız Mustafa Aksu’ya da teşekkür ediyorum. Diğer gelişmeler de var. İnşallah zamanı geldiğince Ankara’ya seferlerimiz sürecek ve paylaşmaya devam edeceğiz. Talaşımıza hayırlı olsun.”
   Haber Merkezi

 
Bu haber 302 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KURUM HABERLERİ