Bugun...
İYİ PARTİ, DUAYEN PARTİLİLERLE BİRARAYA GELDİ
Tarih: 13-06-2018 10:55:00 + -        İYİ PARTİ, DUAYEN PARTİLİLERLE BİRARAYA GELDİ

Doa tesislerinde düzenlenen ve Alparslan Türkeş’in yol arkadaşı Asım Sancak ile milliyetçi camianın önde gelen isimlerinden Osman Altınkaynak’ın ev sahipliği yaptığı iftar yemeğine İyi Parti milletvekili adayları ile İyi Parti il ve ilçe yöneticilerinin yanısıra ülkücü ve milliyetçi camianın önde gelen isimleri katıldı.
    İyi partiye ve iyi parti adaylarına destek için toplantıya katılanlar arasında Mustafa Öztürk, Asım Sancak, Osman Altınkaynak, Naci Gavremoğlu, Halit Erkiletlioğlu, Necmettin Feyzioğlu, Osman Sel, Kadir Özdamarlar, Cemal Oğuzhan, Bekir Özkan Gülmez, Ali Bekarlar, Ali Benli, Orhan Köksal, Ahmet Özsoy, M. Adnan Öztürk, Kemal Şendil, Mustafa İlhan, Vahdi Elbaşı, Ayşe Ünlükara, Kemal Sandık  gibi isimlerin bulunduğu gözlendi.
   Toplantıya katılan iyi parti milletvekilleri konuşma yaparak ülkenin durumu ve projeleri hakkında görüşlerini açıkladılar. İyi parti milletvekili adayı 15 Temmuz gazisi Fatih Eryılmaz önemli bir tespitte bulunarak “ülkenin bir beka sorunu olduğunu ancak sorunu üretenin sorunu çözemeyeceğini” ifade ederek çözümün iyi parti iktidarı ve Meral Akşener’in cumhurbaşkanlığı ile gerçekleşebileceğini açıkladı.  
    Milliyetçi camianın önde gelen isimlerinden Halit Erkiletlioğlu ve Mustafa Öztürk yaptıkları konuşmada ülkenin durumu ve meseleleri hakkında tespitler yaparak görüşlerini açıkladılar.
   Haber Merkezi
Bu haber 466 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SİYASET HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR