Bugun...
“ARTIK YOL VE KÖPRÜ YAPAN BELEDİYE ANLAYIŞI ÇÖKMÜŞTÜR”
Tarih: 06-10-2018 10:07:00 + -           “ARTIK YOL VE KÖPRÜ YAPAN BELEDİYE ANLAYIŞI ÇÖKMÜŞTÜR”

İŞADAMI FERHAT IŞIK MHP'DEN MELİKGAZİ BELEDİYESİNE ADAY ADAYI
 

İşadamı Ferhat Işık, Partisinin İl Başkanlığında bir basın toplantısı düzenleyerek, Milliyetçi Hareket Partisi’nden Melikgazi Belediye Başkanlığına aday adayı olduğunu açıkladı.
   MHP'de aday adayları başvurularını devam ediyor. İş adamı Ferhat Işık da Melikgazi Belediye başkanlığı için aday adayı olduğunu açıkladı. İlkokul çağlarımdan 42 yaşıma kadar mensubu olmaktan gurur duyduğum Ülkücü Hareketin siyasi temsil makamı olan Milliyetçi Hareket Partisinden Melikgazi Belediye Başkanlığına Aday adaylık başvurumuzu yaptık diyen Işık, Ben değil biz, yandaş değil vatandaş merkezli bir anlayışla ilmin ışığında Yüce TÜRK Milletinin her ferdine en güzel hizmeti vermek için Bismillah dedik. Tercih teşkilatlarımızın takdir Yüce Allah'ındır” dedi.
   Işık şunları kaydetti; "Artık yol ve köprü yaptıkça göç alan göç aldıkça yol yapan belediye anlayışı çökmüştür. Az metrekareye çok kat sığdırmak, kutsal vatan toprağını ziyan eden bir beka sorunu haline gelmiştir. Orta sınıf mahallesi, işçi mahallesi, patron mahallesi anlayışı toplumsal geleceğimizi dinamitlemektedir. Fabrika servislerinin girdiği ve hiç uğramadığı mahalleler oluşmuştur. Unutulmamalıdır ki bugün devlet yönetimindeki kişilerin birçoğu işçi, memur ve köylü çocuğudur. Bugün asgari ücretlinin çocuğunun yarın devlet yönetimine gelmesi için imkân oluşturmakta pek tabi belediyelerin görevidir. Fakir mahallelerdeki okullarda okuyan evlatlarımızın robot atölyeleri de ufkunu açmak, gizlenmiş, fark edilmemiş zekasını ortaya çıkarmak da belediyelerin görevlerindendir. Projelerimizi ve üstlendiğimiz görevi halkımızın her ferdine duyurmak için tüm ekibimizle çalışacağız. en yeşil, en temiz, en adaletli en yaşanılabilir ilçe bizim ilçemiz olacak. Nasıl olacağını merak edenler geçmişimize bakarak gelecekte yapabileceklerimizi tahmin edebilirler. üniversiteler şehri olmaya ilerleyen Kayseri'de üniversitelerimizle belediyemizi entegre çalıştırıp, sanayicimizle buluşturup, şehre ve ülkemize artı değerler katacağız. Dokuz ışık gibi bir projeler kitabımız varken çok zorlanmayacağız. Herkesin söylediği üreten ekonominin minyatürlerini ilçemizde yapıp ülkemize yol göstereceğiz. Lafla, dedikoduyla, boy eleştirilerle uğraşmayacağız. Çalışacağız ve başaracağız. Hazreti Ömer olamasak da adaletten şaşmayacağız. Hiç kimseye fikri kimliği parti nedeniyle farklı davranmayacağız. Türk milliyetçisi olduğumuzdan dolayı bu milletin bütün fertlerinin derdine derman olmak için çalışacağız."            
   Haber-Foto: Mehmet Yılmaz
Bu haber 1273 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KURUM HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR