Bugun...
AK PARTİ İL BAŞKANLIĞI'NA ŞABAN ÇOPUROĞLU ATANDI
Tarih: 06-08-2018 11:16:00 + -           AK PARTİ İL BAŞKANLIĞI'NA ŞABAN ÇOPUROĞLU ATANDI

HASYÜNCÜ UZUN SÜREDİR VEKÂLETEN YÜRÜTÜYORDU
*** AK Parti Kayseri İl Başkanlığı'na Müsiad eski Başkanlarından işadamı Şaban Çopuroğlu atandı. 24 Haziran seçimlerinde milletvekili aday adayı olarak il başkanlığından istifa eden Hüseyin Cahid Özden'in yerine vekâleten Fatih Hasyüncü getirilmişti. AK Parti genel merkez yerel yönetimlerden sorumlu heyeti, temayül yoklaması yaptıktan sonra iş eski Müsiad Başkanı ve işadamı Şaban Çopuroğlu'nu il başkanı olarak atadı.
 
   AK PARTİ TEKRAR İVME KAZANACAK
   ***  Çopuroğlu; “Beş aday ile Cumhurbaşkanımızın huzuruna çıktık. Kendileri görevi bana tevdi ettiler. İnşallah hayırlı olur. İnşallah bundan sonraki süreçte Kayseri’mizde Ak Parti tekrar ivme kazanacak. Bu ivme kazanmamızda mevcut yönetimimizin ciddi manada güzel bir ekibi var. Ondan faydalanacağız. Sonradan yönetime alınacak arkadaşlarımızın da gayretli çalışmaları inşallah bunda etkili olacaktır diye düşünüyorum” dedi.
    Ak Parti İl Başkanlığında bir açıklama yapan Çopuroğu, 3 Ağustos itibari ile Cumhurbaşkanımızın tensip buyurması ile Ankara’ya davet edildik. Beş aday ile Cumhurbaşkanımızın huzuruna çıktık. Kendileri görevi bana tevdi ettiler. İnşallah hayırlı olur. Güzel işler yapmaya vesile olur diye düşünüyoruz. Tabi Ankara’ya gitmeden önce Milletvekillerimiz ve Belediye Başkanlarımızın üzerimizde özellikle ittifak etmiş olmalarından dolayı onur duyduk, gurur duyduk. Bu görevi layığı ile yerine getirmeye çalışacağız. Şimdiye kadar kurumsal kimliği taşıyıp Ak Partimizi bu günlere getiren mevcut il başkanımız Fatih Hasyüncü beye ve daha önceki başkanlarımıza da özellikle teşekkür etmek istiyorum. Kısmet olursa önümüzde bir yerel seçim var. İnşallah yerel seçimle alakalı yönetim kurulumuzu oluşturduktan sonra bir hazırlık yapacağız. Sıkı bir çalışma dönemine giriyoruz. Muhtemelen yönetimimizde yeni oluşumlar olacak. Mevcudiyetini koruyacak arkadaşlarımız olduğu gibi kimi affını isteyecek, bir kısmı değişime uğrayabilir. Dolayısı ile yeni bir yüz ile tekrar halkımızın karşısına çıkacağız. Bu arada özellikle bir konunun altını çizmek istiyorum. Malum Sayın Cumhurbaşkanımız tarafından yeni bir atama yapıldı. Ziyarete gelen vatandaşlarımız, arkadaşlarımız gelecek. Bir açıklama yapmak istiyorum. Ben önemli olduğu kanaatindeyim. Bu tür organizasyonlarda çiçek gönderilmesini bir israf olarak görüyorum. Eğer halkımızda bunu uygun görürse bu gönderilecek çiçeklerin yerini ve bölgesini daha sonra açıklayacağımız bir yerde ağaç dikilmesini tavsiye ediyorum. Bunu da ziyaretimize geleceklerin anlayışla karşılayacağını umut ediyorum. İnşallah bundan sonraki süreçte Kayseri’mizde Ak Parti tekrar ivme kazanacak. Bu ivme kazanmamızda mevcut yönetimimizin ciddi manada güzel bir ekibi var. Ondan faydalanacağız. Sonradan yönetime alınacak arkadaşlarımızın da gayretli çalışmaları inşallah bunda etkili olacaktır diye düşünüyorum dedi.
   Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Sosyal Medya hesabından bir açıklama yaparak, AK Parti Kayseri İl Başkanlığı görevine getirilen Şaban Çopuroğlu’nu tebrik ediyor yeni görevinde kendisine başarılar diliyorum. İnşallah hep birlikte yılmadan, yorulmadan çalışarak partimizi ve şehrimizi daha güzel yerlere taşıyacağız dedi.
   Haber: Mehmet Yılmaz
Bu haber 1049 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNDEM HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR