Bugun...
"LAFLA PEYNİR GEMİSİ YÜRÜMEZ. TERLE, GAYRETLE HEDEFE ULAŞILIR”
Tarih: 25-09-2018 10:32:00 + -ERSOY'UN 3 BAKAN KAYSERİ'YE NE KAZANDIRDI ELEŞTİRİSİNE AKP'Lİ ELİTAŞ'TAN CEVAP GELDİ
 

2 MİLYAR DOLARLIK İHRACAT NEYLE OLDU”
   *** MHP Milletvekili Baki Ersoy'un ''3 Bakanımız oldu Kayseri'ye ne kazandırdılar, bana bir tane şunu yaptıkta diyecekleri bir şey göstersinler eleştirisine” AK Parti Milletvekili Mustafa Elitaş'tan cevap geldi. Elitaş, "Kayseri’de 16 yıl önce 100 milyon dolarlık ihracat vardı. Bu sene inşallah Kayserimiz de 2 milyar dolarlık ihracat olacak. Bunlar neyle oldu. Lak lak çeneyle olmadı. Lafla peynir gemisi yürümez. Terle, gayretle hedefe ulaşılır” ifadelerini kullandı.
   
   “YAPILAN DA YAPILMAYAN DA VATANDAŞIN HAFIZASINDA”
  
*** Elitaş'ın bu açıklamasına Milletvekili Ersoy jet hızıyla yanıt verdi. Ersoy "Bizim eleştirilerimiz Kayseri’nin her manada daha gelişmesi adınadır. Kimse ile şahsi kavga peşinde değiliz, zaten içinde bulunduğumuz süreç böyle bir şeyi kaldırmaz. Kayseri adına daha iyisini yapma adına herkesin eleştirisi olabilir. Kimsenin bunu art niyetli görmemesi ve cevap düzeyini de buna göre vermesi gerekir. Zaten Kayseri halkı yapılanları ve yapılmayanları hafızalarına not etmişlerdir" dedi.
   Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri Milletvekili Baki Ersoy'un Kayserili 3 bakan ne iş yapıyor'' eleştirisine AK Parti Kayseri Milletvekili ve eski Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş'tan jet cevap geldi. Elitaş'ta Sosyal Medya Hesabından MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy'a cevap verdi. Elitaş, “Kayseri’de 16 yıl önce 100 milyon dolar ihracatı vardı. Bu sene inşallah 2 milyar dolarlık ihracat olacak. Bunlar neyle oldu. Lak lak çeneyle olmadı. Lafla peynir gemisi yürümez. Terle, gayretle hedefe ulaşılır” dedi.
   Ak Parti Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş'ın "Lafla peynir gemisi yürümez" Terle, gayretle hedefe ulaşılır” açıklamasına ise MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy'da Sosyal Medya hesabından jet hızıyla yanıt verdi. Ersoy şunları kaydetti." Bizim eleştirilerimiz Kayseri’nin her manada daha gelişmesi adınadır. Biz gelişim sürecine katkı verilmesi adına sorumlu kişilerin üzerine düşeni fazlasıyla yapması adına değerlendirmede bulunduk. Kimseyle şahsi kavga peşinde değiliz, zaten içinde bulunduğumuz süreç böyle bir şeyi kaldırmaz. Kayseri adına daha iyisini yapma adına herkesin eleştirisi olabilir. Önemli olan ilimizdir. Kimsenin bunu art niyetli görmemesi ve cevap düzeyini de buna göre vermesi gerekir. Zaten Kayseri halkı yapılanları ve yapılmayanları hafızalarına not etmişlerdir".
   Haber: Mehmet Yılmaz
Bu haber 2042 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SİYASET HABERLERİ