Bugun...

“KAYSERİ, YILLIK YÜZDE 7 ORANLA TÜRKİYE ORTALAMASININ ÜZERİNDE BÜYÜYOR”
Tarih: 08-11-2019 10:07:00 Güncelleme: 08-11-2019 10:42:00 + -            “KAYSERİ, YILLIK YÜZDE 7 ORANLA TÜRKİYE ORTALAMASININ ÜZERİNDE BÜYÜYOR”

SINAÎ KALKINMA BANKASI DANIŞMANLIK HİZMETLERİ, BÜYÜKKILIÇ’A SUNUM YAPTI.

 

    Türkiye Sınaî Kalkınma Bankası Danışmanlık Hizmetleri tarafından Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’a ortak çalışma yapılabilecek konularla ilgili bir sunum gerçekleştirildi. Sunumda özellikle turizm alanındaki gelişmeye vurgu yapıldı.  
   Büyükşehir Belediyesi’nin Kayseri’yi turizm şehri yapma yönündeki çalışmalarının şehrin bu alandaki gelişmesine önemli bir ivme kazandırdığı görüldü. Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’a Türkiye Sınaî Kalkınma Bankası Danışmanlık Hizmetleri tarafından yapılan kapsamlı sunumda turizmdeki gelişmeye de vurgu yapıldı.
   Sunumda Kayseri ile ilgili yapılan kapsamlı değerlendirmeler yer aldı. Kayseri’nin sanayi, tarım ve hayvancılık, hizmet sektörü gibi alanlarda gösterdiği performans ve bu alanlardaki tespitlere yer verilen sunumda, Kayseri’nin turizmde son beş yılda Türkiye ortalamasının üzerinde büyüdüğü ve yıllık %7 oranında büyüme yakaladığı belirtildi. Sunumda, Büyükşehir Belediyesi ile yapılabilecek çalışma alanlarıyla ilgili Başkan Memduh Büyükkılıç’a bilgiler verildi.
   Haber Merkezi  


 HABER VİDEOSU

Bu haber 202 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KURUM HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR