Bugun...
”İTTİFAK İLE İLGİLİ AÇIKLAMA YAPMAYIN”
Tarih: 02-10-2018 10:14:00 + -            ”İTTİFAK İLE İLGİLİ AÇIKLAMA YAPMAYIN”

AKP DANIŞMA TOPLANTISINDA PARTİLİLERE UYARI

 

   Ak Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ve yönetim kurulu üyeleri Kocasinan ilçe teşkilatı danışma meclis toplantısına katıldı. Toplantıda konuşan Ak Parti İl Başkanı Çopuroğlu partililere “İttifak ile ilgili açıklama yapmaktan kaçının” dedi.
   Toplantıya, AK Parti Milletvekilleri Taner Yıldız, Hülya Nergis Atcı, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolak Bayrakdar, Kocasinan İlçe Başkanı Muammer Kılıç ve partililer katıldı.
   Ak Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu; “Hepimizin çok çalışması gerekiyor. Tabi ki çalışacağız. Evde de seçmenlerimiz var. Evdeki seçmenlerimizi de ihmal etmememiz gerekiyor.  Malum önümüzdeki yerel seçimlerde ciddi manada bir tempo olacak. Yalnız bu tempoyu yaşarken çevremizde bu tempoyu hissederken safları sıkı tutmamız gerekiyor. Aramıza fitne ve fesadın girmemesi için. Malum bu dönemde fitne ve fesat ortaya çıkıyor. Birde bu dönemde birçok aday adayı müracaatları olacak. Genel merkezimiz aday adaylıklarını alabilirsiniz dediği andan itibaren bu süreçte her hangi bir taraf olmadan teşkilatımızla birlikte hareket etmenizi varsa bir duyumunuz teşkilatımızla il yönetimimizle paylaşmanızı rica edeceğim. Çünkü sizler bizim sahalardaki yüzlerimizsiniz. Size gelen duyumlar bizler için kıymetlidir. Birde zaman zaman bize de sizlere de sorulan sorulardan bir tanesi de ittifak ile alakalı sorular. Bu konuda teşkilat olarak bir karar aldık. İttifak ile alakalı açıklamaları genel başkanımız yapacağından sizlerin farklı bir açıklama yapmamalarını rica ediyoruz hepinize katılımlarınızdan dolayı saygılar sunuyorum” dedi.
   Haber Merkezi

 
Bu haber 1881 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SİYASET HABERLERİ