Bugun...
GECE YARISI KARARNAMESİ
Tarih: 10-10-2018 11:13:00 + -            GECE YARISI KARARNAMESİ

KARATEPE VE TUZCUOĞLU YEREL YÖNETİM POLİTİKALARI KURULUNDA

   ***  Cumhurbaşkanlığı Teşkilatı Hakkında Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi'nin 21'inci maddesi gereğince politika kurullarına atamalar yapıldı. Bu atamalar çerçevesinde Kayseri Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Prof. Dr. Şükrü Karatepe ve bir dönem BEF Genel Koordinatörlüğü, Çevre ve Şehircilik Müsteşar yardımcılığı ve İller Bankası Genel Müdürlüğüne vekâlet eden Refik Tuzcuoğlu Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın imzası ile Yerel Yönetim Politikaları Kuruluna girdi.  
   *** Diğer yandan Kayseri Develi doğumlu eski İstanbul Milletvekili Burhan Kuzu Hukuk Politikaları Kurulu’na atanırken bir dönem Erciyes Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’nde öğretim üyesi olan ve daha sonra bir dönem AKP Yozgat milletvekilliliği yapan olan Dr. Osman Coşkun da Bilim, Teknoloji ve Yenilik Politikaları Kuruluna atandı.  Cumhurbaşkanlığı Politika Kurullarına yapılan atamalara ilişkin karar Resmi Gazete'de yayımlandı.
   Cumhurbaşkanlığı Teşkilatı Hakkında Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi'nin 21'inci maddesi gereğince politika kurullarına yapılan atamalar yapıldı. Atamalar Resmi Gazete'de yer aldı. Cumhurbaşkanı kararıyla, Cumhurbaşkanlığı bünyesindeki 9 ayrı kurula 76 isim atandı.
  Kayseri Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Prof. Dr. Şükrü Karatepe ve bir dönem BEF Genel Koordinatörlüğü, Çevre ve Şehircilik Müsteşar yardımcılığı ve İller Bankası Genel Müdürlüğü’ne vekâlet eden Refik Tuzcuoğlu Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın imzası ile Yerel Yönetim Politikaları Kuruluna girdi.  Bir dönem Erciyes Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’nde öğretim üyesi olan ve daha sonra AKP’den Yozgat milletvekili seçilen Dr Osman Coşkun da Bilim, Teknoloji ve Yenilik Politikaları Kuruluna atandı.  Kayserili eski İstanbul Milletvekili Burhan Kuzu ise Hukuk Politikaları Kurulu’na atandı.
   Haber Merkezi

 
Bu haber 1035 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNDEM HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR