Bugun...
AKP’DE FETÖ’CÜ KALMADI, ÇOK ŞÜKÜR ARINDIK"
Tarih: 24-09-2018 10:54:00 + -            AKP’DE FETÖ’CÜ KALMADI, ÇOK ŞÜKÜR ARINDIK

             ÖZHASEKİ'DEN İLGİNÇ FETÖ ÇIKIŞI!
 

            ‘81 MİLYONU HAPİSHANEYE ATACAKSINIZ’

   *** AKP Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, FETÖ'ye ilişkin ilginç çıkışlar yaptı. Özhaseki, "Hiç kimse kendini geriye çekip de ‘Bizim bunlarla merhabamız yoktu’ demesin" Ancak ne zaman ki yaptıkları açığa çıktı, bunlarla temasta olmak en büyük suç" dedi. Özhaseki, AKP teşkilatlarına ilişkin de "FETÖ’cü diye şüphelendiğimiz bir kişi yok, kalmadı, çok şükür arındık" ifadelerini kullandı.
   *** Özhaseki; “Bunlarla temasta olanlara ceza verilecekse Türkiye etrafını tel örgü ile çevireceksiniz 81 milyonu hapishaneye atacaksınız. Parti önce kendi içinde 2014 yılında açık bir tavır aldı ve milletvekilleri istifa etti. İl başkanları ve yönetimlerde arınma yapıldı. Haziran seçimlerinde özellikle milletvekillerinde aranan özellikler asla FETÖ ile ilişkisinin olmamasıydı. Teşkilatlarda FETÖ’cü diye şüphelendiğimiz bir kişi yok, kalmadı, çok şükür arındık" diye konuştu.
   AKP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. FETÖ ile mücadeleye ilişkinde açıklamalarda bulunan Özhaseki, "Hiç kimse kendini geriye çekip de ‘Bizim bunlarla merhabamız yoktu’ demesin. Ancak ne zaman ki yaptıkları açığa çıktı, bunlarla temasta olmak en büyük suç" ifadelerini kullandı.
   Özhaseki, AKP teşkilatlarına ilişkin de "FETÖ’cü diye şüphelendiğimiz bir kişi yok, kalmadı, çok şükür arındık" dedi.
   Özhaseki'nin Fetö ile ilgili açıklamaları şöyle: "Hiç kimse kendini geriye çekip de ‘Bizim bunlarla merhabamız yoktu’ demesin. Ancak ne zaman ki yaptıkları açığa çıktı, bunlarla temasta olmak en büyük suç. O tarihe kadar bunlarla temasta olanlara ceza verilecekse Türkiye etrafını tel örgü ile çevireceksiniz 81 milyonu hapishaneye atacaksınız. Parti önce kendi içinde 2014 yılında açık bir tavır aldı ve milletvekilleri istifa etti. İl başkanları ve yönetimlerde arınma yapıldı. Haziran seçimlerinde özellikle milletvekillerinde aranan özelliklere bakılırken, en önemli özellik asla FETÖ ile ilişkisinin olmamasıydı. Kasım seçimlerinde de aynı kriter devam etti. Bütün teşkilatlarda FETÖ’cü diye şüphelendiğimiz bir kişi yok, kalmadı, çok şükür arındık."

 
Bu haber 729 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNDEM HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR