Bugun...
“BÖYLE MİLLETVEKİLİ SIRALAMASI OLMAZ!”
Tarih: 24-05-2018 11:19:00 + -          “BÖYLE MİLLETVEKİLİ SIRALAMASI OLMAZ!”

AHMET TAŞ’TAN SIRLAMAYA TEPKİ!
   *** Sabah Gazetesi Yazarlar Kulübü tarafından Kadir Has Kongre Merkezi’nde düzenlenen ve milletvekili İsmail Tamer ve Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’in de katıldığı toplantı da Mazlum-Der Başkanı Ahmet Taş, AK Parti’de ki milletvekili sıralamasına tepki gösterdi. Taş, “Bu listeden memnun değiliz, aynı adayları tekrar listeye koymuşlar ”dedi.

İSMAİL TAMER TOPLANTIDAN AYRILDI
*** Toplantıya katılan AK Parti milletvekili İsmail Tamer ve milletvekili adayı Tuğba Yörük Öztürk, bir başka yerde toplantıları olduğu gerekçesiyle izin alarak toplantıdan ayrılırken Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’te, gece-gündüz demeden çalıştıklarını ve bu seçimlerden yüzde seksene varan bir sonuç elde etmeyi hesapladıklarını söyledi.
   Dün Kadir Has Kongre Merkezi Sabah Gazetesi Yazarlar Kulübü toplantısı vardı… Toplantıya siyasi parti temsilcileri ile bazı sivil toplum örgüt temsilcileri de davet edildi.
   Toplantı da ilginç siyasi atışmalar da yaşandı. AK Parti milletvekili İsmail Tamer, milletvekili adayı Tuğba Yörük Öztürk ve Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’in de katıldığı toplantı da Mazlum-Der Başkanı Ahmet Taş, AK Parti’de ki milletvekili sıralamasına tepki gösterdi. Taş, “Bu listeden memnun değiliz, aynı adayları tekrar listeye koymuşlar. Keşke hala sorsalardı da ona göre milletvekili sıralaması yapsalardı ”dedi. Milletvekili aday adaylarından ve aynı zaman da Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkanı Musa Soykarcı’da, kendisinin de milletvekili aday adayı olduğunu, muhtemelen 11. Sıraya yer aldığını ancak kendisinin sıralamaya tepki göstermek yerine seçim boyunca aralıksız çalışmaya kararlı olduğunu söyledi.
    Programa katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’te “Bizlerde ülkemizin geleceğini belirleyecek bu önemli seçim için gece gündüz demeden çalışacağız” diye konuştu.
   Haber Merkezi
Bu haber 1332 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNDEM HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
 • HABERLER
 • VİDEOLAR