Bugun...
MHP MİLLETVEKİLİ ADAYI ÖZDEMİR, AK PARTİ VEKİLLERİNİ UYARDI
Tarih: 13-06-2018 11:05:00 Güncelleme: 13-06-2018 11:05:00 + -MHP MİLLETVEKİLİ ADAYI ÖZDEMİR, AK PARTİ VEKİLLERİNİ UYARDI

           “KRİPTO KALMIŞ ÇEVRELERİN OYUNLARINA DİKKAT EDİN”

   MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Ak Parti milletvekili adaylarına yönelik yaptığı “Kendinize dikkat edin, fitneye düşmeyin “ açıklaması üzerine MHP Kayseri Milletvekili 1. Sıra Adayı İsmail Özdemir’de bir açıklama yaparak Cumhur İttifakı konusunda değerlendirmelerde bulundu. Özdemir, Ak Parti milletvekili adaylarına seslenerek “Kripto kalmış çevrelerin sözleriyle hareket etmek yerine, Sayın Cumhurbaşkanımızın görüş ve ölçülerini esas alsınlar” dedi.
   MHP Kayseri Milletvekili 1. Sıra Adayı İsmail Özdemir, bir açıklama yaparak Ak Parti Vekil Adaylarını uyardı. Özdemir, “Genel Başkanımızın ikazları malum herkes tarafından görüldü ve Türkiye'nin gündeminde yer aldı. Cumhur ittifakını oluşturan süreci Türkiye nasıl yaşadı bunu hep beraber müşade ettik. Milliyetçi Hareket Partisi böylesine bir süreçte üstün fedakârlık göstermiş bir siyasi partidir. Birileri Türkiye'de böyle bir dönem içinde özellikle Adalet ve Kalkınma partisi bünyesinden başlamak üzere tırnak içerisinde söylüyorum ‘Kripto kalmış çevrelerin düşünceleri ve sözleri ile hareket etmek yerine kendilerine Adalet ve Kalkınma Partili diyorlarsa Cumhurbaşkanımızın görüş ve ölçülerini esas almaları lazım. Bu da herhalde Adalet ve Kalkınma Partisi’nde bulunan bütün milletvekili adaylarını ve mensuplarını kapsar” dedi.
   MHP Lideri Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin açıklamalarında yer noktası bir değerlendirme yapmadığını ifade eden Vekil Adayı Özdemir, “ Sayın Genel Başkanımız, Cumhur ittifakı noktasında Türkiye hassasiyeti çerçevesinde bu çağrı ve açıklamayı yaptı. O yüzden Milliyetçi ülkücü hareket önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben diyen bir harekettir. Bizler bu anlayışı ortaya koyarken, bu fedakarca yaklaşımı ortaya koyarken, kimse bizim bu tavrımızı yanlış anlamasın yanlışa yormasın, yanlış yollara da sapmasın. Bu sebepten herkesin kendi liderinin düşüncelerini ilkelerini esas alması elzemdir” İfadelerini kullandı.
   Haber: Mehmet Yılmaz

 
Bu haber 479 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SİYASET HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR