Bugun...

BAŞKAN GÜLSOY’DAN HIZLI BÜYÜYEN 3 İŞLETMEYE TEŞEKKÜR ZİYARETİ
Tarih: 13-06-2019 10:06:00 Güncelleme: 13-06-2019 10:06:00 + -            “BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLİYORUM”

   Ticaret Odası Başkanı Ömer Gülsoy Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi arasında yer alan 3 Kayseri şirketinin yöneticilerini işyerlerinde ziyaret ederek plaket takdim etti. Gülsoy, ‘Sizlerin başarısı şehrimiz için gurur kaynağı oldu. Başarılarınızın devamını diliyorum. Bu şirketlerimiz her alandaki performansları ile örnek olacaktır’ şeklinde konuştu.
   Ticaret Odası (KTO) Başkanı Ömer Gülsoy, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV) işbirliği ile belirlenen ‘Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen 100 Şirketi’ arasında yer alan 3 Kayseri şirketine teşekkür ziyaretinde bulunarak şirket yöneticilerine plaket takdim etti.
   Başkan Ömer Gülsoy, Kayserili üç şirket arasında yer alan, Biletal İç ve Dış Ticaret A.Ş, Form Demir ve Çelik Endüstrisi İnşaat Sanayi Ve Ticaret A.Ş.,Netform Yapı İnşaat Müşavirlik Dış Ticaret Ltd. Şti. yöneticilerini işyerlerinde ziyaret ederek başarılarından dolayı teşekkür etti. Gülsoy, şirket yöneticilerine ‘Sizlerin başarılarından gurur duyduk. Bu başarınız diğer işletmelere de örnek olacaktır’ dedi.
   KTO Başkanı Gülsoy, Biletal A.Ş.’yi ziyaretinde Şirketin Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı da olan Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Mustafa Çelik ve Şirket Yönetim Kurulu Başkanı kardeşi Sabri Çelik ve Genel Müdür Yaşar Çelik ile uzun uzun sohbet etti. Gülsoy, ‘Şirketimizin diğer müteşebbislerimize örnek olacağına inanıyor, başarılarının devamını diliyorum’ şeklinde konuştu.
    Gülsoy, Form Demir ve Çelik Endüstri İnşaat A.Ş. ile Netform Yapı İnşaat Müşavirlik  Dış Ticaret Ltd. Şti Yöneticileri  Mustafa Özgür  Kılıçarslan, İbrahim Ortaköylüoğlu ve Oğuz Ortaköylüoğlu’nu da  işyerlerinde ziyaret ederek, “her iki şirketimizin aynı ortaklar ile ortaya koyduğu başarı grafiği bizi gururlandırdı” dedi
   Ticaret Odası Başkanı Gülsoy şirketleri ziyaretinde, “Sizlerin şirketlerinin de aralarında  bulunduğu 100 işletmemiz, iki yıllık süre içerisinde istihdamlarını % 70, cirolarını ise yüzde 605 artırmış. Her alanda yarattıkları katma değer ile ülkemize örnek olmuş şirketlerimizin sayılarının daha da artmasını ümit ediyoruz.  Kayseri’de ilk 100 arasına giren şirketlerimizin yöneticilerinin değişime açık, yeniliği takip eden, teknolojinin gereklerini en iyi şekilde yerine getiren AR-GE,  ÜRGE ve inovasyona özel önem veren bir anlayışla yönetildiklerini gördüm. Her haliyle bu şirketlerimiz diğer müteşebbislerimize ve işletmelerimize de örnek olacaktır. Bu şirketlerimizin başarılarının devamını diliyorum” değerlendirmesinde bulundu.
   Haber Merkezi
Bu haber 272 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KURUM HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR