Bugun...

CHP KOCASİNAN, TALAS VE HACILAR’DAN İMAMOĞLU’NA DESTEK
Tarih: 16-05-2019 11:20:00 Güncelleme: 16-05-2019 11:20:00 + -CHP KOCASİNAN, TALAS VE HACILAR’DAN İMAMOĞLU’NA DESTEK

    23 Haziran’da tekrarlanacak seçim için CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu için başlatılan bağış kampanyası için, CHP Talas, Hacılar ve Kocasinan İlçe Başkanlığı üyeleri İl Başkanı Ümit Özer ile birlikte bağışta bulundular.

   16 ilçede kampanyaya destek başlattıklarını ve bağış yapmaya devam edeceklerini söyleyen Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Ümit Özer, “Bildiğiniz gibi, YSK’nın aldığı karar hem akla hem de hukuka aykırı bir karardır. 23 Haziran’da tekrarlanacak olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde, halkımız ve vatandaşlarımızın yoğun isteği üzerine, Türkiye çapında böyle bir kampanya başlatıldı. Biz de destek vermek için, 16 ilçemizde başlattık Kayseri olarak. Şimdi de Talas’tayız ve daha sonra tüm üyelerimizle tekrar bağış yapacağız” dedi.
   Diğer yandan CHP Kocasinan İlçe Teşkilatı da İmamoğlu’na destek verdi. CHP Kocasinan İlçe Başkanı Erkan Karabulut: “Ekrem İmamoğlu’na YSK tarafından haksızlık yapılarak belediye başkanlığı mazbatası elinden alınmıştır. Yeniden seçim kararı alınması ile birlikte bilindiği üzere İstanbul’da sadece Büyükşehir Belediyesi seçimleri yapılacaktır. AKP devlet gücüyle bu seçim çalışmalarını yapacak olmasından dolayı bizlerde Halkın iktidarını kurmak için halkla beraber bu kampanyaya katılarak hak, hukuk ve adaletin yerini bulması için elimizden gelen her şeyi yapmaya devam edeceğiz. CHP Kocasinan ilçe Başkanlığı ve Üyelerimizle birlikte 16 milyonun adayı Ekrem İmamoğlu’nun yanında yılmadan Yürüyeceğimizden kimsenin Şüphesi olmasın” dedi.
   Öte yandan CHP Hacılar İlçe Teşkilatı da İmamoğlu’na destek vererek bağışta bulundu.
   İHA                                         
Bu haber 287 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KURUM HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR