Bugun...
İYİ PARTİ'DEN CHP 'YE GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ
Tarih: 06-12-2018 10:10:00 Güncelleme: 06-12-2018 10:10:00 + -	 İYİ PARTİ'DEN CHP 'YE GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

   İYİ Parti Kocasinan İlçe Başkanı Yurdaer Şahin, Melikgazi İlçe başkanı Erdal Dağ ve yönetim kurulu üyeleri, CHP Kocasinan İlçe Başkanı Erhan Karabulut'a geçmiş olsun ziyaretinde bulunup, İlçe başkanlığına yapılan saldırıyı kınandılar.        
   İYİ Parti Kocasinan İlçe Başkanı Yurdaer Şahin, İYİ Parti Melikgazi İlçe Başkanı Erdal Dağ ve yönetim kurulu üyeleri, Kocasinan Basın ve Medyadan sorumlu Bşk. Yardımcısı Mehmet Öktem, İlçe Sekreteri Hakan Arıkan ve Metin Ceylan, CHP Kocasinan ilçe başkanlığına geçmiş olsun ziyaretinde bulundular.
   Ziyarette CHP Kocasinan İlçe örgütüne yapılan saldırı kınandı. CHP’ye geçmiş olsun dileklerini ileten IYI parti Kocasinan İlçe Başkanı Yurdaer şahin “Hangi siyasi partiye ya da kime yapılırsa yapılsın bu tür olayları kabullenmek mümkün değildir. Çünkü bu yöndeki saldırılar demokrasiyi, huzuru hedef almaktadır.  Kim yaparsa yapsın hep beraber karşı durmalıyız. Düşünceler farklı olabilir, ancak hiçbir neden bu yöndeki çirkin saldırılara gerekçe olamaz" dedi.
   İYİ Parti Melikgazi İlçe Başkanı Erdal Dağ ise CHP Kocasinan ilçesine yapılan saldırıyı lanetlediğini belirterek seçim atmosferine girerken bu tip saldırıların artmamasını temenni etti.
   CHP Kocasinan İlçe Başkanı Erkan Karabulut' da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, İYİ Parti Kocasinan ve Melikgazi İlçe başkanları ve yöneticilerine teşekkür etti. CHP Kocasinan ilçe Başkanı Karabulut" “Bu saldırılar sonrası polisimiz gerekli çalışmaları yapıyor. Ancak bu yöndeki saldırıları sadece ‘madde bağımlısı biri yaptı’ diyerek geçiştirmemek gerekiyor diye konuştu.
   Haber: Mehmet Yılmaz

 
Bu haber 250 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KURUM HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR