Bugun...
MELİKGAZİ, AMBAR’DA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ'NE BİNA TAHSİS ETTİ
Tarih: 13-02-2018 10:24:00 Güncelleme: 13-02-2018 10:49:00 + -MELİKGAZİ, AMBAR’DA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ'NE BİNA TAHSİS ETTİ

   Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Emniyet ve güvenlik güçlerine destek ve yardımcı olduklarını bu amaç ile yine bir bina tahsis ettiklerini söyledi.
   Melikgazi Belediyesi olarak Emniyet Hizmetlerine gereken hasiyet ve önem gösterildiğini bu amaç ile 30 adet navigasyon cihazı verildiğini, Osmanlı Mahallesi’nde bina tahsisi ile Gesi Emniyet Binası inşa edildiğini hatırlatan Başkan Memduh Büyükkılıç, şimdi de Ambar Nakliyeciler Sitesi’ndeki belediyeye ait binanın İl Emniyet Müdürlüğüne tahsis edildiğini kaydetti.
   Belediye olarak Melikgazi halkının sağlığı için 112 acil servis binası tahsis ettikleri, eğitime verilen öneme istinaden okul binası yaptıklarını hatırlatan Başkan Memduh Büyükkılıç “Melikgazi Belediyesi her alanda hizmet veriyor. Melikgazi halkının sağlığı, eğitimi, spor imkânları, bizim için önemli, bunun için bu bizim işimiz değil diyemeyiz. Bu açından Melikgazi Belediyesi her an her yerde hizmet vermektedir. Şimdi de gelişen ve büyüyen şehrimizde Anbar Mahallesi Nakliyeciler Sitesindeki sosyal tesis binamızı İl Emniyet müdürlüğünün daha etkin ve seri hizmet verebilmesi için tahsis ettik. Dinlenme alanı, çay ve sohbet alanı, araç bakım ünitesi, WC ve duş kabinleri olan, mescit ve idare odaları bulunan binamızda artık emniyetin hizmetine sunulmuştur” dedi.
   Haber MerkeziHABER VİDEOSU

Bu haber 273 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KURUM HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR