Bugun...
İŞTE ÖZHASEKİ'NİN BÜYÜK TEPKİ ÇEKEN O FOTOĞRAFI
Tarih: 08-02-2018 10:30:00 Güncelleme: 08-02-2018 10:30:00 + -İŞTE ÖZHASEKİ'NİN BÜYÜK TEPKİ ÇEKEN O FOTOĞRAFI

            FOTOĞRAFLARI KALDIRAN TEKİNSOY BİRDE SİTEM ETTİ

   *** Tabiat Varlıklarını Koruma Genel Müdürü Kemalettin Cengiz Tekinsoy'un Sosyal Medyadan paylaştığı ve aralarında Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki'nin de bulunduğu o fotoğraflar büyük tepkilere neden oldu. Tepkiler üzerine fotoğrafları kaldırmak zorunda kalan Tekinsoy, birde sitemde bulundu.
   *** Tekinsoy; “Bakanımızı yemeğe ısrarla ben davet ettim. O da yoğun tempo içinde bize kısa da olsa bir vakit ayırıp uğrama nezaketi gösterdi. Maksatlı olarak bunu istismar etmek isteyen ve farklı yönlere çekerek çarpıtmaya çalışanları ben Allah’a havale ediyorum” dedi.
   *** Fotoğraflara ise CHP Melikgazi İlçe Başkanı İbrahim Kaan sert tepki gösterdi. Kaan, "Kimisi vatan savunmasında şehit düşüyor, kimisi köpüklü masada keyfi sefa sürüyor. Bizim bu vatana hizmet anlayışımız asla köpüklü masalarda keyif sürmekle olmadı.  Mehmetçik Afrin"de vatan savunmasında,  Özhaseki dumanlı masada kendi sefasında dedi.
   Tabiat Varlıklarını Koruma Genel Müdürü Kemalettin Cengiz Tekinsoy, büyük tepki çeken o fotoğraflarla ilgili yine sosyal medyadan açıklama yaptı ve fotoğrafları kaldırdığını söyledi. Tekinsoy, açıklamasında şunları kaydetti." Az önce sosyal medya hesabımdan paylaştığım fotoğrafla ilgili açıklama yapma zorunluluğu hasıl olmuştur. Maalesef yanlış anlaşılmalara sebebiyet verdiği için bu paylaşımı kaldırmak durumunda kaldım. Akşam geç vakitlere kadar devam eden bir çalışma temposu içindeyiz. Bu akşam da mesai arkadaşlarıma bu ağır çalışma temposu içerisinde bir akşam yemeği ikram etmek istedim. Hem bazı konuları birlikte değerlendirme hem de mesai arkadaşlarımızla aramızdaki muhabbeti artırmayı hedeflemiştim. Sayın Bakanımızı da bu yemeğe ısrarla davet ettim. O da yoğun tempo içinde bize kısa da olsa bir vakit ayırıp uğrama nezaketi gösterdi. Ancak bu durumun bile çok farklı yönlere çekildiğini görmek gerçekten çok kahredici bir durumdur. Maksatlı olarak bunu istismar etmek isteyen ve farklı yönlere çekerek çarpıtmaya çalışanları Allah’a havale ediyorum" Tabiat Varlıklarını Koruma Genel Müdürü Kemalettin Cengiz Tekinsoy'un paylaşıp kaldırdığı o fotoğraflara ise Cumhuriyet halk Partisi Melikgazi İlçe Başkanı İb.rahim Kaan'dan sert tepki geldi. Kaan'da sosyal medyadan yaptığı açıklamasında, "Kimisi vatan savunmasında şehit düşüyor, kimisi köpüklü masada keyfi sefa sürüyor. Bizim bu vatana hizmet anlayışımız asla köpüklü masalarda keyif sürmek olmadı. Ne ezen ne ezilen insanca hakça bir düzen dedik ve demeye de devam ediyoruz ifadelerine yer verdi.
   Haber: Mehmet Yılmaz
Bu haber 1915 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNDEM HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR